سبد خرید خالی‌ست.
مشکلات کاربران با کابل های Lightning
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل پس از معرفی کابل های Lightning برای آیفون ۵ در ۲۰۱۲ انتقادات زیادی دریافت کرده است. این تغییر ناگهانی باعث شد بسیاری از ابزارهای جانبی از رده خارج شوند و کاربران مجبور شوند یا ابزارهای جدید بخرند و یا بدون آنها سر کنند. این نارضایتی ها زمانی بالا گرفت که یکی از اپل استورها با توجه به نظرات ۱۲۰۰ کاربر امتیاز ۱٫۵ ستاره برای دوام و ماندگاری این کابل را منتشر کرد.به نظر می رسد این کابل در برابر پارگی، فرسودگی و خوردگی بسیار آسیب پذیر است.

مشکلات کابلهای لایتنینگ

جیسن گریدی در Macrumors می نویسد:

حدود یک ماه پیش کابل Lightning به USB (با قیمت ۱۹$) که من همیشه در ماشینم نگه میداشتم تا دیوایس خود را شارژ کنم از کار افتاد.ابتدا عملیات شارژ قطع و وصل می شد ولی پس از چند هفته به کل از کار افتاد با نگاهی نزدیک تر به قسمت های طلایی کابل می بینید که خوردگی در این قسمت زیاد بوده است.

مشکلات کابلهای لایتنینگ

و این داستان فقط به تجربه ی جیسن گریدی ختم نمی شود. کاربران زیادی در انجمن پشتیبانی وبسایت اپل این مشکل را اعلام و از آن ابراز نارضایتی کرده اند.خیلی از آنها می گویند جواب اپل به آنها این بوده است که رطوبت زیاد موجب خرابی این کابل ها می شود.

مشکلات کابلهای لایتنینگ

جیم دیون در انجمن پشتیبانی اپل می نویسد:

من همین الان یک کابل lightning که ۱ ماه است از اپل خریداری کرده ام را پس دادم و کارکنان این شرکت گفتند که کابل را در معرض رطوبت قرار داده ای، و زمانی که من منکر این کار شدم حرف من را باور نکردند ولی مشخص بود بار اولی نیست که با این مشکل روبرو می شوند. به من گفتند فقط همین ۱ بار این کابل را برای من تعویض خواهند کرد. من هزاران دلار به آنها پول پرداخت میکنم و وقتی یک کابل ۳ دلاری مشکل پیدا می کند آنها با من اینطور رفتار می کنند؟ کابل های انها مشکل دارد و آنها حاضر نیستند مسئولیت این مشکل را قبول کنند و به همین دلیل مشتری را مقصر جلوه می دهند.

این شکایت ها به تاریخ سپتامبر ۲۰۱۲ بر میگردد ولی هنوز هم پست هایی در این رابطه در این انجمن نوشته می شود پس اگر شما هم این مشکل را با کابل خود دارید بد نیست سری به اپل استور منطقه ی خود بزنید.

مشکلات کابلهای لایتنینگ

مشکل بزگتر وجود شارژرهای خراب است. اپل پس از اینکه گزارشاتی درباره ی برق گرفتگی با استفاده از این شارژها را دریافت کرد برنامه ی تعویض این شارژرها را در پاییز گذشته برگزار کرد.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

من انقد پول كابل دادم كه نگو. خيلي كيفيت كابل شارژر اپل پايينه مخصوصا وقتي مي خواي ازش واس ارتباط با كامپيوتر استفاده كني خيلي راحت وا مي ره.واس يه همچين ديوايس شاخي با اينهمه عاشق و كاربر بهتر بود شارژر و كابل ارتباط با كيفيت تري بكار گرفته ميشد.

  Attachments
  1. ali

با سلام من فكر ميكنم يكي از دلايل خرابي اين شارژرها اين است گه برخي ها شارژر را در زماني به گوشي خود وصل مي كنند كه دوشاخ برق داخل پريز مي باشد كه در اين زمان به محض اتصال هر يك از خانه ها عمل كنتاكت صورت مي گيرد كه باعث از بين رفتن اتصالها ميگردد

  Attachments
  1. hossein
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location