سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 بررسی‌ها و شایعات منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل در توسعه و عرضه آی او اس 13 و واچ او اس 6 تصمیم دارد تا تغییراتی عمده را در دستگاه‌های هوشمند خود اعمال کند. بر اساس این بررسی‌ها اپل واچ قرار است مجهز به یک اپ استور جداگانه شود.

گزارش جدید خبرگزاری بلومبرگ حاکی از آن است که شرکت اپل در توسعه و عرضه واچ او اس 6 تصمیم دارد تا یک اپل استور اختصاصی را برای ساعت‌های هوشمند اپل واچ توسعه دهد. بر این اساس کاربران می‌توانند در آینده نزدیک اپلیکیشن‌های ارائه شده برای ساعت هوشمند اپل واچ را به صورت جداگانه مشاهده و آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند. اپل تصمیم دارد تا با جداسازی اپلیکیشن‌های ارائه شده برای اپل واچ با دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس روند شناسایی و نصب اپلیکیشن‌ها برای توسعه دهندگان و کاربران عادی را تسهیل بخشد تا از آن طریق کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر به اپلیکیشن‌های ارائه شده برای واچ او اس دسترسی داشته باشند.

اپل همچنین تصمیم دارد تا قابلیت‌هایی نظیر ماشین حساب، یادداشت‌های صوتی یا همان ضبط صدا به صورت اختصاصی و دسترسی به کتاب‌های الکترونیکی را در نمایشگر کوچک ساعت‌های هوشمند اپل واچ توسعه دهد.

در بخش سلامتی نیز، کاربران اپل واچ می‌توانند یادآور مصرف داروهای مختلف را ثبت کرده و از آن‌ها در زمان‌های مشخص استفاده کنند. علاوه بر این، استیکرهای انیموجی و مموجی که در آیفون X و نسل‌های جدید آن به کاربران ارائه شده است می‌توانند از این پس با اپل واچ سینک خواهد شد تا به صورت سریع‌تر بتوان از آن‌ها در چت‌ها و پیام‌های مختلف استفاده کرد.

در پایان، واچ او اس 6 همانند دیگر نسخه‌های سیستم عامل ارائه شده برای اپل واچ دارای تعدادی از واچ فیس‌های جدید است که ظاهر این ساعت‌های هوشمند را نسبت به گذشته تغییر می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location