سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که کاربران کامپیوترهای مک با آن مواجه هستند، امکان کنترل ماوس و نشانگر آن یکی از اساسی‌ترین بخش‌های استفاده از سیستم عامل مک او اس به حساب میاید.

بر این اساس، شرکت اپل امکان کنترل میزان سرعت ماوس را برای کاربران فراهم کرده است و کاربران می‌توانند نشان گر اصلی سیستم عامل را از طریق تنظیمات اصلی سیستم عامل تغییر دهند تا از آن طریق کنترل بهتری روی ماوس داشته باشند. سرعت نشانگر ماوس هرچه بیشتر باشد، سرعت کارکرد افزایش پیدا می‌کند؛ اما میزان دقت را کاهش می‌دهد. از طرف دیگر کاهش سرعت نشان گر ماوس باعث می‌شود تا سرعت کاربری از دستگاه‌های مک تا حدودی کاهش پیدا کند؛ اما از طرف دیگر میزان دقت استفاده از سیستم عامل را کاهش می‌دهد.

بر این اساس هر کاربری بسته به نوع استفاده و سلیقه خود می‌تواند سرعت نشان گر ماوس یا ترک پد را در سیستم عامل مک او اس تغییر دهد تا به میزان مورد علاقه خود و کنترل بهینه دستگاه دست پیدا کند.

برای این روش، کافی است چند کار ساده را در تنظیمات اصلی سیستم عامل مک او اس انجام دهید سرعت نشان گر ماوس به طور کامل شخصی سازی و بر اساس میزان مورد علاقه شما شود. 

تغییر سرعت ماوس و ترک پد در مک او اس

روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

  • 1.منوی اپل را از بالا سمن چپ انتخاب کرده و وارد System Preferences بشوید
  • 2.در این بخش گزینه Trackpad یا Mouse را بسته به نوع استفاده خود بزنید
  • 3.وارد زیر شاخه Point & Click شوید و در بخش Tracking speed آن را بسته به علاقه خود تغییر دهید تا دستگاه به طور کامل با آنچه شما از آن انتظار دارید شخصی سازی شود و کنترل ماوس برایتان آسان‌تر شود

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0