سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 فصل 8 بازی گیم آف ترونز به تازگی منتشر شده است و حالا سونی تم مربوط به این بازی را به صورت رایگان برای برخی از گیمرهای پلی استیشن 4 منتشر کرده است.

این تم در پلی استیشن نتورک ارائه شده برای کاربران آمریکایی آماده عرضه شده است. در حقیقت تنها کاربرانی امکان دسترسی به این تم را دارند که از پلی استیشن ریجن آمریکا و با آی پی این کشور به پلی استیشن نتورک متصل شده باشند. کاربرانی که شرایط یاد شده را داشته باشند، می‌توانند این تم را از پلی استیشن نتورک دانلود کرده و آن را روی منوی کنسول خود تنظیم کنند.

علاوه بر این، شرکت سونی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک تم‌های بیشتری را به صورت رایگان آماده عرضه به کاربران کند. یکی دیگر از تم‌هایی که در حال حاضر برای ریجن آمریکا منتشر شده است شامل تم گاد آف وار می‌شود که به عنوان یکی از دی ال سی‌ها یا محتویات قابل دانلود شرکت سونی برای کسانی که بازی گاد آف وار را به صورت قانونی خریداری کرده‌اند ارائه شده است.

بر این اساس کاربران می‌توانند از همین حالا اقدام به دانلود و نصب تم‌های جدید به صورت رایگان کرده و از آن‌ها در منوی اصلی دستگاه لذت ببرند. تم‌های مختلف باعث می‌شود تا ظاهر بازی‌ها جذاب‌تر شده و کاربران با جذابیت بیشتری از کنسول خود استفاده کنند.

گفتنی است که فصل جدید بازی گیم آف ترونز از طریق خرید گیفت کارت سرویس‌های قانونی در پلی استیشن و دستگاه‌های هوشمند دیگری که به اینترنت متصل می‌شوند و قابلیت پخش محتوای ویدیویی را دارند آماده عرضه شده است و کاربران می‌توانند به صورت قانونی این سریال را از شبکه HBO به صورت اینترنتی تماشا کرده و از آن لذت ببرند. گفتنی است که تماشای قانونی گیم آف ترونز باعث میشود تا کاربران در همان لحظه پخش و زودتر از دیگران قسمت های سریال را با کیفیت بسیار بالا تماشا کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location