سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت سامسونگ مدت‌ها است که در زمینه‌های مختلف از قرار دادن قابلیت‌های مختلف در گوشی‌های گلکسی تا قیمت گذاری این محصولات در حال رقابت با اپل است.

در این میان مشخص شده است که شرکت سامسونگ حتی در زمینه تعمیر دستگاه‌های خود و تأمین قطعات مربوط به آن‌ها نیز از قیمت‌های رقابتی استفاده می‌کند. بر اساس گزارش جدید وب سایت PhoneArena شرکت سامسونگ بابت تعمیر نمایشگر اولد به‌کاررفته در گلکسی اس 10 ای، اس 10 و اس 19 پلاس به ترتیب هزینه 199، 249 و 269 دلار دریافت می‌کند. این در حالی است که رشکت اپل هزینه‌ای معادل 279 . 329 دلار را به ترتیب برای تعویض نمایشگر اولد آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس دریافت می‌کند.

این مسئله نشان می‌دهد که شرکت اپل برای تعمیر تلفن‌های هوشمند خود از کاربران هزینه بیشتری دریافت می‌کند که بسیاری از این مسئله را به عنوان تجارت غیرمنصفانه در نظر گرفته‌اند.

البته باید به یاد داشت که شرکت اپل برای تولید آیفون‌ها به صورت مستقیم پنل‌های نمایشگر اولد را تولید نمی‌کند. اپل برای تأمین این قطعات با شرکت سامسونگ و ال جی همکاری می‌کند. علاوه بر این، طراحی پیچیده و خاص آیفون‌ها باعث شده تا قیمت پنل‌های تأمین شده برای اپل نسبت به سامسونگ بیشتر شود و اپل در نهایت هزینه بیشتری را برای تأمین نمایشگرهای آیفون‌های جدید پرداخت کند.در نهایت این مسائل باعث شده تا قیمت نمایشگر آیفون‌ها نسبت به آنچه توسط شرکت سامسونگ و دیگر کمپانی‌های مشابه تولید می‌شود گران‌تر باشد .

علاوه بر این، گران‌تر شدن قیمت نمایشگر آیفون‌هاباعث می‌شود تا میزان هزینه‌ای که بابت این محصولات پرداخت می‌شود بیشتر از دیگر دستگاه‌ها باشد و کاربران باید مراقبت بیشتری از آیفون‌های خود کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location