سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 فاکس کان به تازگی اعلام کرده که فرایند تولید و عرضه آیفون‌های شرکت اپل را در کارخانه‌های هندسی شروع می‌کند و حالا تحلیلگران بر این ادعا هستند که شرکت اپل ممکن است با ورود فاکس کان به شرکت هند تولید و عرضه آیفون اس ای 2 را برای بار دیگر شروع کند.

پروژه تولید و ساخت آیفون اس ای 2 قرار بود در سال 2018 اجرایی شود و طی آن اپل از نسخه دوم آیفون‌های کوچک سایز خود رونمایی کند. اما گزارش‌هایی که در انتهای سال 2018 منتشر شد حاکی از آن بودند که شرکت اپل پروژه تولید این محصول را متوقف کرده است و در سال 2018 تمایلی برای عرضه 4 آیفون به صورت هم‌زمان ندارد.

اما حالا مشخص شده است که اپل احتمالاً در سال 2019 میلادی برای بار دیگر فرایند تولید و عرضه آیفون اس ای 2 را شروع می‌کند و خط تولید آن در هند را کلید میزند. فاکس کان به عنوان مهم‌ترین طرف قرار دادن اپل برای اسمبل و تولید انبوه آیفون‌ها قرار است از چین به هند مهاجرت کند و تا پیش از این نیز آیفون اس ای و آیفون 6 اس در کشور هند تولید و عرضه شده بودند. بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که شرکت اپل تولید و عرضه آیفون اس ای 2 را در سال جاری میلادی آغاز کرده و آن را در طول سپتامبر یا نوامبر 2019 آماده عرضه به بازار می‌کند.

این شایعات در حالی مطرح شده‌اند که برخی از تحلیلگران شایعاتی را مبنی بر تلاش اپل برای ادامه روند تولید آیفون XR2 نیز منتشر کرده‌اند. در صورت حقیقت داشتن این مسئله، شرکت اپل در سال جاری میلادی تصمیم دارد تا 4 آیفون را آماده عرضه به بازار کند که شامل آیفون 11، آیفون 11 مکس، آیفون XR2 و آیفون اس ای 2 خواهند بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location