سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که بسیاری از هکرها به سرورهای آوت لوک برای چندین ماه دسترسی داشته‌اند و می‌توانستند از طریق یک حفره امنیتی به حساب‌های کاربری افراد مختلف در سراسر دنیا دسترسی داشته باشند.

سخنگوی شرکت مایکروسافت اخیراً طی مصاحبه‌ای با وب سایت The Verge اعلام کرده است که این حفره امنیتی برای مدت سه ماه و مشخصاً از اول ژانویه 2019 از طرف هکرها مورد استفاده قرار گرفته بود و تا روز بیست و هشتم مارس سال جاری میلادی نیز در اختیار هکرها بود. این حفره امنیتی در نهایت از سرورهای آوت لوک برطرف شده است و از این پس کاربران می‌توانند به صورت ایمن و بهینه به سرویس‌های ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت دسترسی پیدا کنند.

گفتنی است که ابزارهایی که توسط هکرها مورد استفاده می‌گرفته از همین حالا از طرف شرکت مایکروسافت مسدود و غیرفعال شده است و کاربران می‌توانند به صورت بهینه و سریع به این سرویس دسترسی پیدا کنند.

حساب آوت لوک و امنیت مربوط به آن از دو جهت اهمیت بسیار زیادی دارد. دلیل اول اهمیت امنیت این سرویس به اتصال مستقیم بسیاری از کامپیوترهای ویندوزی به حساب آوت لوک بازمی‌گردد. در حقیقت هکرها با نفوذ به این حساب‌های کاربری می‌توانند تمام موارد در حال استفاده در کامپیوترهای ویندوزی را بررسی و اطلاعات آن را بربایند یا آن‌ها را برای اهداف خراب کارانه دست‌کاری کنند.

دلیل دوم این مسئلهاتصال این حساب کاربری به مایکروسافت استور و سرویس ایکس باکس لایو است که باعث می‌شود تا هکرها بتوانند به شارژ حساب‌های کاربری برای خرید بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها در ایکس باکس و کامپیوترهای ویندوزی دسترسی داشته باشند. بر این اساس مشخص شده است که مایکروسافت برخلاف شرکت اپل و سرویس اختصاصی آن یعنی آیکلاود نتوانسته امنیت کاربران خود را به صورت بهینه حفظ کند و کاربران همچنان با چالش‌های بسیاری برای استفاده از این سرویس مواجه هستند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location