سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل در جریان رویداد 5 فروردین خود به طور کامل روی معرفی محصولات و سرویس‌های دیجیتالی تمرکز کرده بود و حالا برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که یک سرویس دیگر با عنوان پادکست پلاس نیز از طرف این شرکت آماده عرضه خواهد شد.

اپل تا به امروز سه سرویس اختصاصی دیجیتالی شامل اپل موزیک، اپل تی وی پلاس و اپل نیوز پلاس را در اختیار کاربران قرار داده است که به ترتیب محتوای موسیقی، فیلم‌ها و سریال‌ها و در نهایت مجلات اینترنتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. بر این اساس بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که این شرکت تصمیم دارد تا یک سرویس دیگر را نیز برای کاربران آماده عرضه کند و طی آن پادکست‌های پولی و پریمیوم را در پلتفرم‌های خود ارائه دهد.

تا به امروز سرویس‌هایی نظیر Stitcher و Podbean امکاناتی برای ارائه پادکست‌های پولی را در اختیار کاربران قرار داده‌اند. بر این اساس به نظر می‌رسد که پادکست‌های پولی و عرضه آن‌ها به کاربران یکی دیگر از برنامه‌های اپل برای ارائه سرویس‌های اشتراکی به حساب آید.

کاربران می‌توانند به احتمال زیاد با قیمت 9.99 دلار در ماه به سرویس پادکست پلاس شرکت اپل نیز دسترسی داشته باشند. اپل پادکست ارائه شده که امروزه در اختیار کاربران قرار گرفته بسیاری از پادکست‌های پولی و غیر پولی را در خود جای داده است. بر این اساس کاربران به احتمال زیاد در آینده نزدیک به نرم افزار آیتونز دسترسی نخواهند داشت و به همین دلیل اپلیکیشن اپل پادکست در دستگاه‌های مک به صورت جداگانه آماده توسعه و عرضه می‌شود.

با وجود این پیش بینی‌ها اپل ممکن است در آینده نزدیک امکاناتی ویژه را برای کاربران دستگاه‌های خود در نظر بگیرد و پادکست پلاس را در کنار سرویس اپل موزیک یا نیوز پلاس به کاربران آماده عرضه کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location