سبد خرید خالی‌ست.
1234

خرید آیفون اپل

 شرکت سونی به تازگی امکان دسترسی به قابلیت تغییر پلی استیشن آیدی را در اختیار کاربران قرار داده است و حالا مشخص شده است که این شرکت به صورت خودکار نام‌های توهین آمیز را از شبکه پلی استیشن آیدی حذف می‌کند.

سونی از یک سیستم خودکار برای تشخیص و حذف نام‌های توهین آمیز استفاده می‌کند و آن‌ها را به صورت متفاوتی نشان می‌دهد. در صورتی که کاربران از نام‌های توهین آمیز استفاده کنند؛ کلمه توهین آمیز در تمامی زبان‌ها تشخیص داده می‌شود و به صورت خودکار کاراکتر X به جای حروف آن قرار می‌گیرد. این قابلیت همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا در صورت مشاهده یک آیدی توهین آمیز آن را گزارش کنند و نام آن را به سونی اعلام کنند تا این نام به صورت خودکار تغییر یابد.

سونی برای ارائه این کار هیچ اخطاری به کاربران نمی‌دهد و تنها به صورت خودکار اقدام به تغییر نام کاربری می‌کند. بر این اساس کاربرانی که از نام‌های توهین آمیز و بی‌ادبانه استفاده کنند حتی متوجه این موضوع در لحظه‌های ابتدایی تغییر نام نمی‌شوند؛ بلکه در آینده و در زمان ورود به منوی اصلی و اجرای بازی‌ها بانامی متفاوت مواجه می‌شوند که به طور خودکار از طرف سونی سانسور شده است.

این مسئله به دلیل اینکه بسیاری از کاربران سرویس پلی استیشن نتورک را نوجوانان و جوانان تشکیل داده‌اند در نظر گرفته شده است. بر این اساس کاربران ممکن است در آینده به خاطر استفاده از نام‌های آزار دهنده و توهین آمیز از این شبکه بن شوند و امکان دسترسی به این سرویس را نداشته باشند. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا پیش از اقدام برای تغییر نام در انتخاب دقت بسیار زیادی انجام دهند چرا که در غیر این صورت ممکن است با مشکلات مختلفی درآینده مواجه شوند که از لحاظ امتیازی و ممالی به هیچ وجه جبران پذیر نیست. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location