سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 سرویس اپل آرکید که در روزهای ابتدایی سال 1398 رونمایی شد یکی از پر هزینه‌ترین سرویس‌های دیجیتالی شرکت اپل بوده است و این شرکت بیش از 500 میلیون دلار روی آن سرمایه گذاری کرده است.

بر اساس گزارش منتشر شده در خبرگزاری فایننشال تایمز شرکت اپل بیش از 500 میلیون دلار روی سرویس دیجیتالی اجرا و پخش بازی‌های ارائه شده در دستگاه‌های خود سرمایه گذاری کرده است. این سرویس همانند استیم، ایکس باکس لایو و سرویس‌های مشابه می‌تواند بازی‌های گوناگون را در اختیار کاربران دستگاه‌های مبتنی بر مک او اس و آی او اس کند.

اپل آرکید برای راه اندازی نیاز به همکاری شرکت‌ها و استودیوهای ساخت بازی داشت و به همین دلیل اپل نیاز به سرمایه گذاری و ارائه هزینه‌هایی قابل توجه به این شرکت‌ها بود تا بتواند اعتماد آن‌ها را برای عرضه بازی‌ها در سرویس‌های خود جلب کند. علاوه بر این، شرکت اپل برای عرضه این سرویس به کاربران نیاز به سرورهایی قدرتمند دارد تا از آن طریق بتواند توسعه و عرضه بازی‌های یاد شده را به صورت بهینه‌تر و قابل اجراتر در دستگاه‌های اختصاصی خود عرضه کند. بر این اساس اپل آرکید یکی از مهم‌ترین سرویس‌هایی است که اپل تا به امروز روی آن سرمایه گذاری کرده است و تصمیم دارد تا از آن طریق درآمد قابل توجهی را در ماه‌های آتی به دست بیاورد.

بررسی‌ها و شایعات منتشر شده در مورد این سرویس حاکی از آن است که اپل در صورت موفقیت سرویس اپل آرکید دو محصول اختصاصی برای اجرای بازی‌های همراه و دسکتاپ را توسعه می‌دهد و در آیند می‌توان شاهد عرضه یک کنسول بازی خانگی از طرف اپل در بازار جهانی بود. اپل احتمالاً تصمیم دارد تا آیپاد تاچ نسل هفتم یا محصولی مشابه با آن را به عنوان کنسول بازی دستگاه‌های همراه خود آماده عرضه به بازار کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location