سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های منتشر شده از طرف کاربران سراسر دنیا حاکی از آن است که دسترسی به سه شبکه اجتماعی فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ با اختلال بسیار زیاد مواجه شده است.

بر این اساس بسیاری از کاربران در سراسر جهان با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند و نمی‌توانند به این شبکه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشند. بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که این محدودیت فقط به کشور یا منطقه‌ای خاص محدود نیست و بسیاری از کاربران در سراسر جهان نمی‌توانند به کاربران و مخاطبین خود دسترسی داشته باشند.

کاربران حتی نمی‌توانند به نیوز فید فیس بوک و تایم لاین استریم اینستاگرام را باز کنند و این مسئله به اینترنت یک سرویس ارائه دهنده خاص یا فیلترینگ محدود نیست. بر اساس بررسی‌های انجام شده وب سایت The Verge این محدودیت از ساعت شش و نیم صبح به وقت نیویورک ایجاد شده است و هنوز نیز قابل دسترس نیست.

گفتنی است که بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که این محدودیت به دلیل مشکلات ایجاد شده برای سرورهای اختصاصی فیس بوک است و این شرکت احتمالاً با حملات سایبری مختلف مواجه شده است که در نهایت مجبور به توقف کار سرورهای خود شده است.

فیس بوک، واتس اپ و اینستاگرام همگی تخت نظارت یک شرکت فعالیت می‌کنند و این اپلیکیشن‌ها در حال حاضر به خاطر سرورهای اختصاصی فیس بوک با مشکل مواجه شده‌اند. شرکت فیس بوک البته این مسئله را تائید کرده است و اعلام کرده که این مشکل به دلیل تغییرات اعمالی در سرورها است و به همین خاطر از کاربران عذرخواهی کرده است.

البته همچنان بسیاری از افراد ادعاهای مربوط به حملات سایبری را مطرح می‌کنند و اعلام داشته‌اند که این سرویس‌ها پس از پاک سازی‌های لازم آماده راه اندازی دوباره خواهند شد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location