سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک سرویس‌های دیجیتالی خود را با استفاده بهینه‌تری از پردازش ابری آماده عرضه کند.

تا به امروز سرویس آیکلاود اپل مهم‌ترین خدمات ابری اپل به حساب میامد که به کاربران امکان دسترسی به سیستم ذخیره سازی محتوا و فایل‌های خاص در فضای ابری را می‌داد؛ اما حالا اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک سرویس‌های اختصاصی خود را بر مبنای پردازش ابری آماده عرضه به کاربران کند.

Bradley Chambers یکی از تحلیلگران محصولات شرکت اپل در مقاله‌ای جدید اعلام کرده که شرکت اپل از همین حالا فرایند بررسی بسترهای لازم برای پردازش ابری را آغاز کرده است و در آینده نزدیک تصمیم دارد تا این سرویس‌ها را آماده عرضه به کاربران کند.

پردازش ابری ارائه شده در سرویس‌های شرکت اپل قرار است بیشتر در استفاده‌های تجاری و آموزشی مورد استفاده قرار گیرد. گروه‌های تجاری و آموزشی در آینده می‌توانند با استفاده از پردازش ابری بسیاری از کارها را در سرورهای اختصاصی شرکت اپل انجام دهند و پس از آن نتیجه آن‌ها را در دستگاه‌های دریافت کنند.

اپل همچنین به احتمال زیاد تصمیم دارد تا امکان پردازش ابری را در برخی از اپلیکیشن‌ها به کاربران عادی نیز ارائه دهد. بر این اساس در صورت ارائه این خدمت از طرف شرکت اپل به کاربران عادی، اپلیکیشن‌ها می‌توانند با استفاده از اینترنت و پردازش ابری روی سرورهای مختلف، امکاناتی بهینه‌تر را در اختیار کاربران قرار دهد.

پردازنده به کار رفته در دستگاه‌های همراه تولید شده توسط اپل همگی بر اساس معماری ARM هستند با این حال پردازش ابری بسیار بالا در آن‌ها به کاربران این امکان را می‌دهد تا قدرتی فراتر از آنچه از آیفون و آیپد انتظار می‌رود را قادر به انجام و اجرا باشند و دستگاه‌های همراه به طور کامل جای دستگاه‌های دسکتاپ را بگیرند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location