سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 سرویس موسیقی اسپاتیفای تعدادی از پلی لیست‌های جدید سریال بازی تاج و تخت را آماده انتشار در صفحه اصلی خود کرده است.

تا پیش از این سرویس موسیقی اسپاتیفای بسیاری از موسیقی متن فیلم‌ها و سریال‌ها را در خود جای داده بود. با این حال موسیقی‌های جدید منتشر شده در این سرویس در پلی لیست‌هایی جداگانه به مناسبت فرا رسیدن زمان پخش قسمت اول از فصل آخر سریال بازی تاج و تخت در صفحه اول آن قرار گرفته‌اند.

این موسیقی‌ها شامل یک پلی لیست کلی از تمامی موسیقی‌های متن سریال با عنوان Game of Thrones: The End is Coming و پلی لیست‌هایی برای اقوام و پادشاهی‌های مختلف می‌شود. اسپاتیفای یک پلی لیست ویژه برای وایت واک رها نیز ساخته است که از همین حالا قابل دسترسی برای کاربران است. موسیقی متن مربوط با سلسله تارگرین، لنیستر، استارک، براتیون می‌شود. نایت واچ‌ها و خاندان‌های سلطنتی دیگر نیز هر یک برای خود یک پلی لیست جداگانه دارند که مربوط به موسیقی متن مربوط به نمایش رویدادهای آن‌ها در طول سریال می‌شود.

پلی لیست خاندان‌های سلطنتی دیگر، به سلسله‌هایی مربوط می‌شود که اهمیت کمتری در پادشاهی هفت افلیم دارند. این پلی لیست که در اسپاتیفای با رنگ نارنجی نشان داده شده شامل موسیقی متن مربوط به خاندان گرجوی، تاریل، مارتل و بولتون می‌شود. یکی از موارد جالب برای گوش کردن این موسیقی‌ها کاور اختصاصی آن‌ها است که دقیقاً نماد هر خاندان را نشان می‌دهد.

گفتنی است که برای دسترسی به این موسیقی‌ها کاربران لزوماً نیازی به خرید اشتراک پریمیوم اسپاتیفای را ندارند با این حال برای عدم پخش تبلیغات در میان موسیقی‌ها کاربران می‌توانند اقدام به خرید گیفت کارت اسپاتیفای و خرید اشتراک پریمیوم آن‌ها کنند و البته اقدام به دانلود موسیقی‌های یاد شده به صورت مستقیم در اسپاتیفای کنند و از آن‌ها به صورت سریع و بهینه استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location