سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 مبارزه قانونی اپل علیه کوالکام از سال 2017 شروع شد و حالا مشخص شده است که این دو شرکت به احتمال زیاد برای بار دیگر همکاری خود را از سر بگیرند و اختلاف‌ها را کنار بگذارند.

گزارش اخیر وال استریت ژورنال بر این اساس است که مدر عامل اجرایی دو شرکت اپل و کوالکام در جلسه‌ای محرمانه با یک دیگر ملاقات کرده‌اند و بر سر اختلافات ایجاد شده در سه سال گذشته با یکدیگر رایزنی کرده‌اند. بر اساس این گزارش استیو ملانکف و تیم کوک در ملاقات اخیر خود در برابر رابطه اختلافات اخیر ایجاد شده صحبت کرده‌اند.

هر دو شرکت اعلام کرده‌اند که همچنان رابطه‌ای خصمانه با یک دیگر دارند با این حال استیو ملانکف به عنوان مدیر عامل شرکت کوالکام زمان بیشتری را برای رایزنی با تیم مشاوره اپل صرف کرده است و به احتمال زیاد رضایت بیشتری از این مصاحبه داشته است. بر اساس گزارش‌هایی که یک روز پس از این ملاقات منتشر شده است، تیم رایزنی شرکت کوالکام در کنار اپل هیچ سخنی از نتایج این مذاکرات را منتشر نکرده‌اند. با این حال می‌توان به این نتیجه رسید که رایزنی دو مدیر عامل نشانه‌ای از شروع دوباره همکاری این دو شرکت و از بین رفتن رابطه خصمانه میان آن دو است.

اپل از سال 2017 به خاطر شکایت از شرکت کوالکام با مشکلات ویژه‌ای مواجه شد. اپل طی این شکایت اپل را به را تجارت غیرمنصفانه متهم کرده بود و اعلام کرد که کوالکام تراشه‌های ارتباطی مودم خود را با قیمت بسیار بالایی به فروش می‌رساند که این مسئله باعث کاهش درآمد شرکت‌های فعال در زمینه تولید و عرضه تلفن‌های هوشمند و ابزارهای الکترونیکی مدرن شده است.

اپل در نهایت تصمیم به قطع همکاری با شرکت کوالکام گرفت و در نهایت با این شرکت به مشکلات زیادی برخورد. کوالکام در پاسخ به این اقدامات، اپل را متهم به نقض پتنت‌های مختلف کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location