سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت دیزنی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً در جریان نوامبر سال جاری میلادی اقدام به توسعه و عرضه یک سرویس دیجیتالی اختصاصی برای رقابت با شرکت‌هایی نظیر اپل و نتفلیکس کند.

این سرویس که حاوی محتوای تولید شده توسط استودیوی دیزنی می‌شود با قیمت 7 دلار در ماه آماده عرضه می‌شود که کاربران می‌توانند در دستگاه‌های دیجیتالی و از طریق اینترنت محتوای آن را مشاهده کنند. این سرویس با عنوان دیزنی پلاس نام گذاری شده است که کاربران می‌توانند از آن طریق به محتوای ویدیویی، کارتون‌ها و فیلم‌های قدیمی و جدید این سرویس به صورت بهینه دسترسی داشته باشند و دیگر نیازی به خرید اشتراک دیگر سرویس‌ها نخواهند داشت. محتوای دیجیتالی شرکت دیزنی تا پیش از این در سرویس‌های دیجیتالی دیگر نظیر نتفلیکس و Hulu آماده عرضه شده بود اما حالا این کمپانی تصمیم دارد تا سرویس خاصی را برای کاربران آماده عرضه کند. این محتوایت صرفاً محدود به کارتون‌ها و فیلم‌های استودیوی دیزنی نمی‌شوند بلکه این شرکت با همکاری مارول و استودیوهای دیگر فیلم‌ها و سریال‌های خاصی را آماده عرضه به کاربران کرده است.

سرویس دیجیتالی دیزنی پلاس قرار است برای کاربران تلویزیون‌های هوشمند، کنسول‌های ایکس باکس و ست آپ باکس‌های دیجیتالی در کنار کامپیوترهای شخصی، تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند نیز آماده عرضه شود تا از آن طریق کاربران بتوانند به صورت سریع و بدون نیاز دانلود محتوای یاد شده، آن‌ها را در دستگاه‌های خود استریم کنند.

دیزنی هنوز اطلاعات دقیقی از نحوه عرضه این سرویس به کاربران منتشر نکرده است با این حال به احتمال زیاد این سرویس در آینده نزدیک به همراه گیفت کارت اختصاصی خود آماده عرضه می‌شود یا اینکه کاربران باید از طریق روش‌های دیگر از این سرویس استفاده کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location