سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل در توضیحات امروز خود در مورد نسل آینده کامپیوترهای مک اعلام کرده که تصمیم به تولید مجیک کیبورد دارای تاچ بار کند.

اپل امروز اطلاعاتی در مورد عرضه یک آیمک مبتنی بر سیستم احراز هویت فیس آیدی را معرفی کرد که بر اساس آن مشخص شده است که این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک محصولاتی ویژه و منحصر به فرد را آماده عرضه به بازار کند. بر این اساس مشخص شده است که مجیک کیبورد دارای تاچ بار قرار است در نسل بعدی آیمک‌ها آماده عرضه شود.

تاچ بار نوار لمسی بالای کیبورد مک بوک‌ها است که از سال 2016آماده عرضه در برخی از مدل‌های مک بوک پرو شد و حالا مشخص شده است که شرکت اپل تصمیم دارد تا از 2019 یا 2020 این نوار لمسی را برای کامپیوترهای آیمک آماده عرضه کند.

اپل در توضیحاتی که در پتنت منتشر شده ارائه داده اعلام کرده که این شرکت به دلیل مسائل امنیتی نمی‌تواند سنسور تشخیص اثر انگشت را روی کیبورد بی‌سیم آیمک‌ها آماده عرضه کند. بر این اساس کاربران باید از روش‌های دیگری برای احراز هویت خود در دستگاه‌های جدید مک استفاده کنند. بر این اساس در آیمک‌های عرضه شده در سال جاری میلادی یا سال آینده باید شاهد عرضه مجیک کیبورد دارای تاچ بار بدون سنسور اثر انگشت باشیم. اپل تصمیم دارد تا تجربه استفاده از کامپیوترهای مک را در مدل‌های گوناگون یکسان کند تا از آن طریق کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر و آسان‌تر از دستگاه‌های شخصی خود استفاده کنند.

اپل در اوایل سال جاری میلادی از آیمک‌های جدید در وب سایت رسمی فروشگاه آنلاین خود رونمایی کرد. بر این اساس بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل تولید و عرضه این محصولات را به سال آینده موکول می‌کند. با این حال برخی از بررسی‌ها حاکی از آن است که آیمک‌های مبتنی بر این قابلیت‌ها در اواخر سال 2019 آماده عرضه می‌شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location