سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل روز گذشته اعلام کرده که طی رایزنی‌های خود با کارخانه‌های تحت قرارداد برای تولید انبوه محصولات و قطعات توانسته آن‌ها را وادار به تأمین انرژی از منابع صد درصد تجدید پذیر کند.

بر این اساس کارخانه‌هایی نظیر TSMC که در زمینه تولید تراشه‌های مورد نیاز برای آیفون‌ها و آیپدها فعالیت می‌کنند در کنار کارخانه‌های فاکس کان و دیگر شرکت‌های تأمین کننده از این پس محصولات خود را با استفاده از منابع انرژی کاملاً تجدید پذیر آماده تولید می‌کنند. بر این اساس، تمامی محصولات اپل قرار است با فرایند کاملاً سبز و سازگار با محیط زیست آماده عرضه شود.

اپل اعلام کرده که کارخانه‌های ویسترون، پگاترون، فاکس کان و شرکت‌های ژاپنی فعال در تولید و عرضه نمایشگرهای ال سی دی آیفون XR و دیگر محصولات این شرکت از این پس به طور کامل از منابع انرژی یاد شده استفاده می‌کنند. بر این اساس اپل ادعا کرده که 74 درصد از میزان تولید مواد مبتنی بر کربن در زمینه تأمین قطعات و تولید محصولات خود کاسته است و تا سال 2020 تمامی انرژی بیش از 5 گیگاوات به میزان انرژی مورد نیاز خود برای تولید محصولات که از منابع تجدید پذیر به دست آمده است اضافه می‌کند.

این شرکت اعلام کرده که 2.5 میلیارد دلار در زمینه تغییر منابع انرژی خود هزینه صرف کرده است تا از آن طریق بتواند محصولات خود را به طور کاملاً سازگار با انرژی‌های تجدید پذیر آماده عرضه به بازار کند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده شرکت اپل حتی کارخانه‌های ژاپنی فعال در زمینه تولید نمایشگرهای آیفون را مجبور کرده تا سلول‌های خورشیدی انرژی مورد نیاز خود را تأمین آورند.

وب سایت اپل اعلام کرده که آلومینیوم‌های مورد نیاز برای تولید پنل کامپیوترهای مک شامل مک مینی و مک بوک ایر به طور کامل از طریق روش‌های سازگار با محیط زیست تولید و عرضه می‌شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location