سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

کارخانه فاکس کان به تازگی اعلام کرده که روند تولید انبوه آیفون‌های شرکت اپل را از ابتدای ماه جولای سال جاری میلادی در کشور هند آغاز خواهد کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری Economic Times شرکت فاکس کان که تا پیش از این در خاک کشور چین اقدام به تولید انبوه تلفن‌های هوشمند آیفون می‌کرد، تصمیم دارد تا از این پس تولید و اسمبل این محصولات را در خاک هند آغاز کند. این مسئله به طور مشخص به جنگ تجاری میان آمریکا و چین مربوط می‌شود و اپل به دلیل مقابله با افزایشسطح تعرفه مالیات در نظر گرفته شده برای تلفن‌های هوشمند آیفون تصمیم دارد تا از این پس تولید و عرضه آیفون‌ها را در کشور دیگری شروع کند.

بر اساس اطلاعات رسمی منتشر شده از طرف فاکس کان، تمامی مدل‌های جدید آیفون قرار است در آینده نزدیک در قسمت شرقی کشور هند و در شعبه‌ای از کارخانه فاکس کان آماده تولید و آماده عرضه به بازار جهانی شوند. فاکس کان اعلام کرده که این کار باعث اشغال زایی بیش از 25 هزار نفر در کشور هند می‌شود. گفتنی است که این گزارش از طرف خبرگزاری رویترز نیز تائید شده است و قرار است در آینده نزدیک فاکس کان فعالیت خود را در هند آغاز کند.

فاکس کان در آینده نزدیک تصمیم دارد تا فعالیت خود را در کشور هند گسترش دهد که این مسئله به طور مشکل به محدودیت‌های اعلام شده به دلیل مسائل و محدودیت‌های مربوط به جنگ تجاری چین و آمریکا ایجاد شده است.

گفتنی است که اپل تا پیش از این روند تولید و عرضه آیفون اس ای و آیفون 6 اس را به کارخانه‌های هندی واگذار کرده بود و حالا این شرکت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک تولید و عرضه نسخه‌های جدید تلفن‌های هوشمند خود را در این کشور آغاز کند و رفته‌رفته تولید و عرضه محصولاتش را از چین خارج کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location