سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 Leander Kahney به تازگی کتابی را با عنوان The Genius Who Took Apple to the Next Level آماده انتشار کرده است که سرگذشت تیم کوک، مدیرعامل اجرایی وقت شرکت اپل می‌پردازد.

ترجمه عنوان کتاب یاد شده (تیم کوک: نابغه‌ای که اپل را به مرحله بعدی برد) است که باعث جنجال بسیار زیادی شده است. این عنوان تا پیش از این قرار بود برای زندگی نامه جانی آیو، مدیر بخش طراحی صنعتی محصولات اپل به کار رود که حالا برای کوک نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

نویسنده این کتاب در نوشته‌های خود اعلام کرد که تیم کوک شخصی بسیار رازدار و کم سخن است و به همین دلیل نوشتن داستان زندگی او بسیار دشوار بوده است. همچنین او در کتاب خود تلاش کرده تا اطلاعات و رویدادهای حرفه‌ای تیم کوک در زمان فعالیت در شرکت اپل را به طور واقع گرایانه و بدون جانب داری نمایش دهد. Leander Kahney تا پیش از این نیز زندگی نامه جانی آیو را نوشته بود.

با وجود ادعای بی‌طرفی در این کتاب، عنوان آن یکی از مهم‌ترین مسائل جنجال برانگیز برای شرکت اپل بوده است. بسیاری از افراد و حتی سهام داران شرکت اپل با مدیریت تیم کوک و فعالیتاین کمپانی در سال‌های اخیر موافق نیستند و بر این ادعا هستند که اپل در چند سال گذشته درجا زده است و کاربران بابت این مسئله رضایت ندارند.

با این حال کتاب یاد شده به صورت عمده به انتخاب شدن تیم کوک از سال 2011 و پیش از مرگ استیو جابز به عنوان جانشین او و حواشی مربوط به فعالیت او به عنوان مدیرعامل شرکت اپل نیز می‌پردازد. در این کتاب جزئیاتی در مورد نحوه تلاش برای معرفی و عرضه اپل واچ، سرویس پرداخت Apple Pay و ایرپادهای بی‌سیم شرکت اپل پرداخته می‌شود و حتی چالش‌های اپل در مورد باز کردن قفل آیفون‌ها بر اساس تقاضای اف بی آی نیز توضیح داده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location