سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

روز گذشته شرکت نتفلیکس اقدام به قطع پشتیبانی از سیستم ارتباطی انحصاری شرکت اپل با عنوان ایرپلی 2 در دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس کرد.

در خبرهای روز گذشته مشخص شده بود که برخی از محدودیت‌های فنی باعث حذف این قابلیت از اپلیکیشن نتفلیکس شده است و هنوز معلوم نبود که این محدودیت از طرف شرکت اپل بوده یا نتفلیکس تصمیم به عدم ارائه این خدمات به کاربران کرده بود؛ اما حالا مشخص شده که این محدودیت از طرف شرکت اپل نبوده و نتفلیکس به صورت عمدی اقدام به اعمال این محدودیت کرده است.

یکی از سخنگویان نتفلیکس در مصاحبه با وب سایت The Verge ضمن تائید این مسئله اعلام کرده که این محدودیت به صورت مشخص به آپدیت‌های فریم ویر دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس در سال 2019 مربوط است. وی در ادامه توضیح داد که اپل در سال 2019 آپدیت‌های فریم ویر خاصی را برای سیستم عامل آی او اس ارائه داده است که از آن طریق علاوه بر ارائه امکان پشتیبانی از سیستم ارتباط بی‌سیم ایرپلی در تلویزیون‌های هوشمند جدید، باعث محدود سازی اپلیکیشن‌هایی نظیر نتفلیکس برای تشخیص نوع تلویزیون می‌شود. این مسئله از یک طرف باعث می‌شود تا اپل حریم خصوصی کاربران در مورد نوع تلویزیون در حال استفاده را حفظ کند و از طرف دیگر باعث می‌شود تا اپلیکیشن‌ها نتوانند محتوای در حال انتقال را به صورت تصحیح شده به تلویزیون‌ها انتقال دهند. این محدودیت باعث می‌شود تا اپلیکیشن نتفلیکس نتواند رزولوشن دقیق تلویزیون را از طریق ایرپلی 2 تشخیص دهد و ممکن است کیفیت محتوای در حال پخش کاهش پیدا کند.

سخنگوی نتفلیکس اعلام کرده که خصوصیت آپدیت فریم جدید آی او اس باعث می‌شود تا این سرویس نتواند بهتری تجربه در زمینه نمایش محتوای ویدیویی را به کاربران ارائه دهد و به همین دلیل توسعه دهندگان این شرکت تصمیم گرفته‌اند تا پشتیبانی از این قابلیت را حذف کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location