سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی یک ویدیوی تبلیغاتی طولانی را برای نشان دادن نحوه استفاده از دستگاه‌های تولید شده توسط این کمپانی در محیط‌های کاری منتشر کرده است.

این ویدیوی سه دقیقه‌ای که بیشتر در ژانر کمدی ساخته شده است سرگذشت یک تیم کاری را نشان می‌دهد که برای انجام و ارائه یک کار خیلی دشوار و طولانی در مدت زمانی کوتاه به تکاپو میافتند. اعضای این تیم هر کدام از دستگاه‌های مختلف تولید شده توسط اپل استفاده می‌کنند و از تک تک قابلیت‌های آن‌ها استفاده می‌کنند تا به صورت منظم بتوانند کار مورد نظر خود را در سر زمان مشخص تحویل دهند و به هدف اصلی خود برسند. در این ویدیو، اپل نشان می‌دهد که استفاده از دستگاه‌هایی نظیر مک، آیپد، اپل واچ و آیفون باعث می‌شود تا روند انجام کارهای حرفه‌ای آسان‌تر شود و افراد به شکل آسان‌تر بتوانند یک کار تیمی را پیش ببرند. 

 در این ویدیوی تبلیغاتی تک تک قابلیت‌های دستگاه‌های اپل، نظیر دستیار دیجیتالی سیری، ایر دراپ برای انتقال فایل‌ها، فیس تایم به صورت گروهی و استفاده از اپل پنسل در آیپدها و تنظیم یادآورها از طریق سیری و ذخیره اطلاعات در آیکلاود نشان داده می‌شوند.

اپل بارها تلاش کرده تا با انتشار ویدیوهای تبلیغاتی مختلف، قدرت محصولات اپل را برای انجام کارهای حرفه‌ای و شخصی بسیار بالا نشان دهد. بر این اساس، این ویدیو یکی از بهترین کارهای تبلیغاتی اپل برای نشان دادن قدرت دستگاه‌های تولید شده توسط این شرکت برای استفاده در محیط‌های کاری است.

اپل در توضیح این ویدیو نیز اعلام کرده که اپلیکیشن iWork در کنار دیگر سرویس‌های نرم افزاری اپل باعث افزایش کیفیت نتیجه کارها و سرعت انجام یک تیم برای انجام یک کار حرفه‌ای می‌شود که در این میان، دستگاه‌های سری پرو، نظیر مک بوک پرو و آیپد پرو در این مسئله نقش بسیار مهمی دارند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location