سبد خرید خالی‌ست.
تصمیم اسکاتلندیارد برای استفاده از ایپد مینی
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اسکاتلند یارد - بله اسکاتلند یارد با پیوستن به یک پروژه ی  پیش رایانه ای قصد دارد مبلغی در حدود ۲۰۰ میلیون یورو یا ۳۶۰ میلیون دلار هزینه کند تا پرستل خود را به ۶۰۰ دستگاه ای پد مینی مجهز کند. اسکاتلند یارد با کنایه به پلیس متروپلیتن، قصد دارد ایپد مینی را جایگزین دفترچه یادداشتهای پلیس لندن کند . در قسمت اول این پروژه پلیسهای هامر اسمیت و فولام از ایپد مینی اپل جهت ثبت جرایم و شهادت نامه ها با نرم افزارهای مخصوص پلیس استفاده خواهند کرد .

 ایپد برای پلیس

بر اساس گزارش فاینشنال تایمز ، پلیس مترو پلیتن از نرم افزارهای ویژه ای جهت ارایه ی اطلاعات ضروری ماموریتها به کاربران استفاده میکند. از جمله ی این اطلاعات میتوان به نزدبکترین مسیر یه محل حادثه، نزدیکترین مرکز پلیس ، گروه های خلافکار اطراف محل و امار افراد مورد حمله قرار گرفته در هر منطقه اشاره کرد.

ایپد برای پلیس لندن

تعداد ایپد های به کار گرفته شده در پایان این طرح به ۱۵ هزار عدد خواهد رسید که این عدد حدود ۳۰ درصد از کل اسکاتلندیارد می باشد. در نهایت اسکاتلندیارد قصد دارد با اطلاعات کسب شده از این طریق، یک نقشه ی پیشبینی جرایم ایجاد کند تا به کمک آن اقدام به پیشگیری از وقوع جرایم قبل از روی دادن کند. البته همه چیز در این مسیر رو به راه نیست. سال گذشته عده ای از پلیسها مجهز به تلفن های هوشمند شدند ، اما آنچه در گزارش کاربری این دستگاه ها نمود یافت این جمله بود:" هیچکس دوست ندارد برای کار با دستگاه دستکشهای خود را از دست خارج کند به ویژه اگر ساعت ۳ صبح باشد و باران نیز ببارد".

ایپد برای پلیس لندن

اما از آنجا که تبلت های اپل توانسته اند تغیرات مثبتی در امور آموزشی، ایجاد محتوا، کارهای دولتی و برخی از صنایع مهم ایجاد کنند، هیچ دلیل قانع کننده ای وجود ندارد که برای افسران پلیس مناسب نباشد. حال انکه برای کارکردن با این دستگاه ها حتما نیاز به استفاده از انگشت نیست. همچنین برخورداری از سیستم عامل ای او اس که امنترین سیستم عامل موبایل دنیا است را نیز نباید در این انتخاب بی اثر دید.

هرچند که به نظر من مهمترین مشکلی که پلیسها در سراسر دنیا برای استفاده از این دست ابزارها با آن روبرو هستند هوش کم کاربران آنها خواهد بود.

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location