سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 پس از انتشار دعوت‌نامه‌های مربوط به رویداد 5 فروردین اپل، بسیاری از تحلیلگران پیش‌بینی‌های مختلفی را در مورد محصولات معرفی شده در جریان این رویداد را منتشر کردند که حالا مشخص شده که این رویداد با تمرکز بیشتر روی سرویس ویدیویی این شرکت آماده عرضه به بازار می‌شود.

پیش‌بینی‌های گذشته حاکی از آن بود که اپل در جریان این رویداد دو آیپد جدید را به همراه ایرپاد 2 آماده معرفی و عرضه می‌کند. اما حالا اپل در سکوت کامل خبر از دو مدل جدید از آیپدهای خود با عناوین آیپد مینی 5 و آیپد ایر 2019 رونمایی کرده است. همین مسئله مشخص می‌کند که شرکت اپل تصمیمی برای معرفی محصولات سخت افزاری و فیزیکی متعدد در جریان این رویداد را ندارد.

بر این اساس مشخص شده است که شرکت اپل تصمیم به معرفی سرویس ویدیویی خود در جریان این رویداد دارد و احتمالاً زمانی را برای معرفی محصولات سخت افزاری جدید صرف نمی‌کند. با این حال برخی از تحلیلگران همچنان بر این باور هستند که اپل در جریان این رویداد از نسخه دوم هندزفری‌های بی‌سیم خود با عنوان ایرپاد 2 رونمایی می‌کند.

ایرپاد 2 به احتمال زیاد در نیمه اول سال جاری میلادی معرفی و آماده عرضه به بازار می‌شود. این محصول قرار است مجهز به سیستم شارژ بی‌سیم و به همراه امکان فراخوانی دستیار دیجیتالی سیری را خواهد داشت.

در این میان شرکت اپل در دعوت نامه خود از عبارت «it's Show time» استفاده کرده است که نشان دهنده تلاش این شرکت برای رونمایی از سرویس ویدیویی و نمایش محتوای تصویری دیجیتالی است. بر این اساس می‌توان مطمئن بود که اپل در جریان این رویداد عمده تمرکز خود را روی معرفی و عرضه سرویس محتوای ویدیویی خواهد گذاشت و از آن طریق به کاربران امکان دسترسی به ویدیوهای مختلف را می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location