سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnai_20190319-120849_1

خرید آیفون اپل

کنفرانس اپل تا چند روز دیگر برگزار می‌شود که قرار است طی آن سرویس ویدیویی اپل آماده رونمایی و عرضه شود. در این میان مدیر عامل اجرایی نتفلیکس شایعات مربوط به همکاری این سرویس با اپل را تکذیب کرده است.

تا پیش از این شایعاتی در مورد تلاش اپل برای تصاحب نتفلیکس یا همکاری با این سرویس برای توسعه یک سرویس جداگانه منتشر شده بود که حالا مشخص شده است که نتفلیکس تمایلی برای همکاری با شرکت اپل را ندارد.

نتفلیکس به صورت اختصاصی فیلم‌ها و سریال‌هایی خاص را به کاربران خود ارائه می‌دهد که تنها از طریق خرید اشتراک این سرویس قابل دسترسی و تماشا هستند. در این میان، برخی از شایعات حاکی از آن بود که اپل تصمیم دارد تا با رایزنی با مدیران این شرکت امکان ویژه‌ای را برای کاربران سرویس‌های اختصاصی خود ارائه دهد و کاربران بتوانند با خرید اشتراک سرویس اپل به محتوای اختصاصی نتفلیکس نیز دسترسی داشته باشند.

در این میان، مشخص شده است که سرویس نتفلیکس تمایلی برای همکاری با اپل و ارائه محتوای انحصاری خود به این شرکت را ندارد. بر این اساس کاربران سرویس ویدیویی اپل به فیلم‌ها و سریال‌هایی نظیر «خانه پوشالی» دسترسی نخواهند داشت و برای مشاهده این محتویات باید همانند سابق اقدام به خرید سرویس نتفلیکس کنند.

از طرف دیگر شرکت اپل نیز تصمیم دارد تا از طریق ساخت و توسعه محتوای انحصاری نیز تمایل بیشتری از کاربران را برای خرید اشتراک این سرویس جلب کند. اپل از سال 2017 تلاش کرده تا با رایزنی و همکاری با سینماگران و فیلم سازان مختلف اقدام به ساخت محتوای انحصاری کرده بود. این محتوای انحصاری قرار است در آینده نزدیک از طریق سرویس ویدیویی اپل آماده عرضه و پخش در میان کاربران شوند.

گفتنی است که اپل توانسته نظر مدیران شبکه‌های مهمی نظیر اچ بی او و شوتایم را برای پخش محتوای انحصاری آن‌ها در سرویس اختصاصی خود جلب کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location