سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 توسعه دهندگان سرویس ذخیره سازی ابری دراپ باکس به تازگی تصمیم گرفته‌اند تا محدودیتی ویژه را برای کاربران سرویس رایگان خود در نظر بگیرند.

بر اساس این محدودیت، کاربرانی که از سرویس رایگان ذخیره سازی ابری دراپ باکس استفاده می‌کنند، می‌توانند تنها سه دستگاه را به صورت هم‌زمان روی حساب کاربری خود متصل داشته باشند و در غیر این صورت باید سرویس پریمیوم دراپ باکس پلاس را خریداری کنند.

این محدودیت تا پیش از این برای کاربران سرویس‌های عادی وجود نداشت و تنها کاربران با محدودیت حجم مواجه بودند. با این حال توسعه دهندگان این سرویس تصمیم گرفته‌اند تا از این پس دسترسی به فایل‌های ذخیره شده در حساب ابری خود را محدود کنند. این اقدام باعث می‌شود تا از یک طرف کاربران بیشتری تمایل به خرید حساب دراپ باکس پلاس پیدا کنند و از طرف دیگر کاربرانی که تمایل به خرید این حساب کاربری را ندارند به سرویس‌های مشابه نظیر وان درایو توسعه داده شده توسط مایکروسافت و حساب ذخیره سازی ابری شرکت گوگل مهاجرت کنند.

گفتنی است که کاربران دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل از همین حالا به صورت رایگان به 5 گیگابایت حافظه ذخیره سازی ابری به ازای هر اپل آیدی دسترسی دارند. با این حال بسیاری از کاربران به دلیل محدودیت در زمینه ذخیره سازی اطلاعات کاربری خود با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند.

لازم به ذکر است که حساب کاربری دراپ باکس پلاس به صورت ماهانه 9.99 دلار برای کاربران هزینه در پی دارد و بر این اساس کاربران می‌توانند از طریق پرداخت با استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی خود نظیر مستر کارت به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. این سرویس علاوه بر رفع محدودیت تعداد دستگاه‌های قابل دسترسی به حساب دراپ باکس به کاربران امکان دسترسی به 1 ترابایت حافظه ذخیره سازی ابری را نیز می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location