سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

نتیجه دادگاه تشکیل شده به منظور بررسی و رسیدگی به پرونده شکایت کوالکام علیه اپل به تازگی منتشر شده که با سر و صدای زیادی در دنیای فناوری همراه شده است.

شرکت کوالکام از ماه گذشته طی پرونده‌ای قانونی از اپل به خاطر نقض سه پتنت در تولید تلفن‌های هوشمند آیفون شکایت کرد و درخواست 31 میلیون دلار به عنوان غرامت کرده بود. کوالکام اعلام کرده بود که اپل با نقض سه پتنت یاد شده و استفاده غیرقانونی از آن‌ها خسارت بسیار زیادی را به این شرکت وارد کرده است و به همین دلیل از دادگاه درخواست دریافت هزینه‌ای مشخص بابت فروش هر یک از آیفون‌های شرکت اپل را کرده بود.

در این میان هیئت‌منصفه این دادگاه در روز جمعه رأی نهایی در مورد فعالیت غیرقانونی شرکت اپل در زمینه استفاده از پتنت‌های کوالکام برای تولید آیفون‌ها را صادر کرد که در نتیجه آن شرکت اپل محکوم به پرداخت 31 میلیون دلار غرامت به شرکت کوالکام شده است.

خبرها در مورد محکوم شدن اپل به پرداخت 31 میلیون دلار به کوالکام در حالی منتشر می‌شود که اپل در پرونده‌ای دیگر کوالکام را به پرداخت 1 میلیارد دلار به دلیل استفاده از پتنت‌هایی دیگر محکوم کرده است.

مبارزه قانونی پیچیده دو شرکت اپل و کوالکام در سال‌های اخیر باعث شده تا بسیاری از سرمایه گذاران هر دو شرکت در زمینه خرید و فروش سهام آن‌ها گمراه شوند و توان اتخاذ تصمیمی مشخص در مورد فعالیت‌های این دو شرکت را نداشته باشند. گفتنی است که مبارزه‌های قانونی دو شرکت یاد شده از سال 2017 شروع شد که طی آن اپل به قیمت گذاری ناعادلانه کوالکام برای فروش قطعات و پتنت‌ها شکایت کرده بود که در نهایت باعث قطع همکاری این دو کمپانی و تولید آیفون X و آیفون 8 به بعد با تراشه‌های اینتل شده بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location