سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 طی چند ماه گذشته خبرهای زیادی در زمینه تلاش اپل برای تولید و عرضه کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های ARM منتشر شده بود که حالا اطلاعات جدیدی برای تأیید این شایعات فاش شده است.

اخیراً وب سایت Slash Leaks اطلاعاتی در مورد بنچ مارک مک بوک‌های مبتنی بر پردازنده‌های ARM را منتشر کرده است که بر اساس آن می‌توان به این نتیجه رسید که اپل رسماً فرایند توسعه و طراحی این محصولات را آغاز کرده است. در نتایج این تست‌ها همچنین مشخص شده است که مک بوک‌های مبتنی بر پردازنده‌های ARM از لحاظ کاربری و سرعت پردازش بسیار قدرتمند هستند و می‌توانند برای اجرای سیستم عامل مک او اس در کنار نرم افزارهای کاربردی بسیار کارآمد باشند.

وب سایت اسلش لیکس در گزارش جدید خود از محصولی با عنوان APWL2@HmP یاد کرده است و آن را به عنوان محصول جدید شرکت اپل با پردازنده ARM در نظر رفته است. این دستگاه در تست‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای به ترتیب امتیاز 6912 و 24240 را دریافت کرده است. البته نتایج به دست آمده از این تست بسیار غیرعادی و عجیب هستند تا حدی که بسیاری از تحلیلگران در مورد صحت آن‌ها شک کرده‌اند. با این وجود، در صورت صحت داشتن این تست‌ها اپل در حال توسعه یک کامپیوتر قدرتمند معادل با پردازنده‌های 12 هسته‌ای با پردازنده ARM است.

در صورت حقیقت داشتن این شایعات، اپل پروژه توسعه کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های کم مصرف را به مراحل نهایی خود رسانده است و در آینده نزدیک از این محصولات در بازار جهانی رونمایی می‌کند. علاوه بر این، مشخص شده است که اپل در حال توسعه روش‌هایی جدید برای افزایش بازدهی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل مک او اس و پردازنده‌های کم مصرف است.

گفتنی است که تا پیش از این خبرهای زیادی در مورد تلاش اپل برای توسعه کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌های ARM تحت عنوان پروژه Star منتشر شده بد که حالا مشخص شده است که خبر عرضه این محصولات در بازار جهانی جدی‌تر شده است و اپل در آینده این محصولات را آماده عرضه به بازار می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location