سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 تصویب قانونی جدید سازمان حفظ حقوق ناشران به تازگی باعث کشمکش‌های بسیار زیادی میان شرکت‌های ارائه دهنده سرویس‌های پخش موسیقی شده است و حالا اپل در واکنش به این رویدادها بیانیه‌ای را علیه اسپاتیفای و آمازون منتشر کرده است.

گزارش‌های پیشین حاکی از بودند که تصویب قانون جدید در زمینه پرداخت حق بیشتر به نویسندگان و سازندگان آهنگ‌ها باعث شده بود تا بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه ارائه موسیقی‌ها به صورت دیجیتالی با مشکلات متعددی مواجه شوند. علاوه بر این، شایعاتی در مورد تلاش اسپاتیفای و آمازون برای شکایت علیه آهنگ سازها نیز منتشر شده بود که با واکنش بسیاری از مدافعان حق کپی رایت مواجه شده بود.

در این میان، شرکت اپل در بیانیه جدید خود با لحنی تند از اسپاتیفای و آمازون انتقاد کرده است. در این بیانیه طولانی، اپل اعلام کرده که اسپاتیفای با ارائه یک سرویس پولی تصمیم دارد تا از تمامی مزایای اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های رایگان سو استفاده کند که همین مسئله باعث شده تا حقوق آهنگ سازان و صاحبان امتیاز پخش موسیقی‌ها از بین برود.

اپل در این بیانیه به فعالیت طولانی مدت خود از سال 2000 میلادی در زمینه عرضه سرویس آیتونز اشاره کرده و اعلام داشته که این شرکت همواری یک از بهترین دوستان آهنگ سازها و هنرمندان بوده است و همیشه توانسته اعتماد کاربران و صاحبان امتیاز پخش موسیقی‌ها را جلب کند. این در حالی است که سرویس‌های دیگر نظیر اسپاتیفای و آمازون پرایم موزیک هنوز نتوانسته‌اند اعتماد بسیاری از آهنگ سازان را به خود جلب کنند و رابطه این سرویس‌ها با آهنگ سازها بر اساس شک و امتحان قابل اعتماد بودن آن‌ها است.

در این میان، اپل اعلام کرده که هنوز تصمیم دارد تا هزینه در نظر گرفته شده بر اساس قانون جدید را به صاحبان امتیاز پخش موسیقی‌ها پرداخت کند تا اپل موزیک به عنوان یک سرویس ایمن و قابل اعتماد برای عرضه و فروش موسیقی‌ها به صورت دیجیتالی در دنیای امروزه شناخته شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location