سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تنها یک هفته از اقدام اپل برای ثبت دامنه Privacy matters می‌گذرد و حالا مشخص شده است که این کمپانی تصمیم دارد تا با استفاده از این نام، یک کمپین تبلیغاتی بزرگ را برای آیفون‌ها راه بی اندازد.

اپل در تبلیغ جدید آیفون‌ها از عبارت Privacy matters استفاده کرده است تا از آن طریق بتواند اعتماد کاربران در زمینه ایمن بودن این تلفن‌های هوشمند را به دست بیاورد. در ویدیوی تبلیغاتی جدید که کمتر از یک دقیقه زمان دارد، اپل مجموعه‌ای از تصاویر را در مورد تلاش انسان‌ها برای حفظ حریم خصوصی را نشان می‌دهد و به مخاطب خود اعلام می‌کند که انسان‌ها همواره در تلاش هستند تا از طریق روش‌های مختلف حریم شخصی خود را حفظ کنند و از ابزارهای مختلف برای پنهان کردن موارد گوناگون از دیگر افراد استفاده کنند. در پایان این ویدیوی 54 ثانیه‌ای یک آیفون نیز نشان داده می‌شود که با استفاده از قفل‌های امنیتی مختلف از اطلاعات شخصی کاربران خود حفاظت می‌کند و در پایان مخاطب به این نتیجه می‌رسد که آیفون نیز یکی از ابزارهای لازم برای حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از افشای اطلاعات شخصی به افراد دیگر است. 

اپل همیشه در معرفی تلفن‌های هوشمند و دیگر محصولات خود تلاش کرده تا به کاربران ثابت کند که حفظ حریم خصوصی برای توسعه دهندگان این شرکت اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل آیفون‌ها، آیپدها و سری کامپیوترهای مک می‌توانند به صورت کاملاً ایمن در برابر نفوذ هکرها و افراد ناشناس مقابله کنند و اطلاعات کاربران را محافظت کنند.

اپل تا پیش از این نیز در زمینه توسعه و عرضه امکانات امنیتی ویژه تلاش کرده بود. امکاناتی نظیر عدم تعبیه خشاب کارت حافظه در آیفون‌ها، رمز نگاری اطلاعات آیکلاود، ارائه سیستم‌های احراز هویتی نظیر تاچ آیدی و فیس آیدی باعث شده تا کاربران بتوانند به صورت ایمن‌تر از اطلاعات خود در دنیای دیجیتالی حفاظت کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location