سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل در نتیجه تحقیق و بررسی‌های خود با همکاری دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد به تازگی اعلام کرده که اپل واچ توانسته اختلال قلبی دو هزار بیمار را تشخیص دهد.

اپل از نوامبر سال 2017 اقدام طی یک همکاری مشترک با دانشگاه استنفورد اقدام به بررسی بسترهای لازم برای بهبود قابلیت‌های تشخیص و ردیابی سلامتی در اپل واچ کرده است که حالا در نتیجه این تحقیقات مشخص شده که ساعت هوشمند اپل به عنوان یک ابزار الکترونیکی همراه توانسته با دقت بالایی اختلالات قلبی و عروقی را در افراد مختلف تشخیص دهد.

اپل اعلام کرده که با ارائه قابلیت ECG یا همان امکان ثبت نوار قلب توانسته به بسیاری از بیماران در زمینه تشخیص زود هنگام مشکلات قلبی کمک کند.

اپل اعلام کرده که در بررسی قابلیت‌های اپل واچ 419093 شرکت کننده اقدام به انتشار اطلاعات مربوط به فعالیت‌های قلبی خود با شرکت اپل و پروژه این کمپانی با دانشگاه استنفورد کرده‌اند که طی آن مشخص شده که نیم درصد شرکت کنندگان که معادل دو هزار نفر می‌شدند با مشکلات مربوط به آریتمی قلب مواجه هستند.

شرکت اپل اعلام کرده که در حال گسترش فعالیت‌های تحقیقاتی خود برای بهبود روند کاربری و استفاده از اپل واچ به عنوان یک ابزار هوشمند مبتنی بر سلامت است و در آینده نزدیک تصمیم دارد تا سری‌های بعدی این ساعت هوشمند را با قابلیت‌های تشخیصی و ردیابی هوشمندانه‌تری آماده عرضه به بازار کند.

گفتنی است که روند کاری برنامه تحقیقاتی اپل در زمینه ردیابی فعالیت‌های قلبی کاربران توسط اپل واچ در طول 8 ماه جمع آوری شده است و طی آن به کاربرانی که با آریتمی قلب مواجه بوده‌اند نوتیفیکیشن‌های اختصاصی برای مراجعه به پزشک و شروع فرایند درمان نشان داده شده است. علاوه بر این تا پیش از این گزارش‌های متعددی در مورد تشخیص زود هنگام بیماری‌ها و اختلالات قلبی از طریق قابلیت‌های سلامتی اپل واچ‌های جدید منتشر شده بود که همگی حاکی از دقت این ساعت هوشمند دارند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location