سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل طی رایزنی‌های اخیر خود توانسته نظر دو شبکه اچ بی او و شو تایم را برای عرضه محصولات ویدیویی آن‌ها در سرویس دیجیتالی اختصاصی خود را جلب کند.

بر این اساس، پیش‌بینی می‌شود که شرکت اپل در زمان رونمایی از سرویس دیجیتالی خود تصمیم به شروع همکاری با اچ بی او و شوتایم نیز دارد. بسیاری از سرویس‌های دیجیتالی فعال در زمینه عرضه محتوای ویدیویی نظیر نتفلیکس در حال حاضر با این دو شبکه پرمخاطب برای ارائه محتوای ویدیویی آن‌ها همکاری کرده‌اند. بر این اساس، شرکت اپل نیز برای موفقیت در رقابت با سرویس‌های دیگر باید بتواند با این دو شبکه همکاری کند.

شبکه‌های اچ بی او و شوتایم یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های ویدیویی هستند که سریال‌های مهمی نظیر بازی تاج و تخت و وست ورلد را در خود دارند. بر این اساس، سرویس ویدیویی شرکت اپل در آینده نزدیک با محتوای یاد شده آماده عرضه می‌شود.

اپل تصمیم دارد تا در جریان رویداد 5 فروردین 98 از سرویس محتوای ویدیویی خود در کنار محصولات دیگر خود رونمایی کند. این سرویس قرار است در تمامی دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل شامل اپل تی وی، آیفون، آیپد و مک قابل اجرا باشد. اپل همچنین تصمیم دارد تا با ارائه امکان نمایش محتوای ویدیویی شبکه‌های دیجیتالی دیگر اقدام به بهینه سازی محتوای ارائه شده و همچنین افزایش مخاطبین آن کنند.

تحلیلگران بر این باور هستند که شرکت اپل با ارائه این سرویس می‌تواند برای بار دیگر به درآمد قابل توجهی دست پیدا کند. این شرکت در ماه‌های پایانی 2018 با مشکلات پیچیده‌ای در زمینه درآمد حاصل از فروش محصولات خود مواجه شده بود و حالا این سرویس باعث می‌شود تا اپل برای بار دیگر ارزش سهام خود را به حالت قبل باز گرداند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location