سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی با استفاده از ایده‌ای هوشمندانه اقدام به تأیید شایعات مربوط به رونمایی از سرویس محتوای ویدیویی خود در جریان رویداد 25 مارس 2019 کرده است.

شرکت اپل در دعوت‌نامه‌های ارسالی برای رویداد 5 فروردین 1398 اقدام به انتشار عبارت «It's show time» به معنای «وقت نمایش است» کرده که می‌تواند نشانه‌ای از شروع فرایند عرضه محصولات نمایشی و ویدیویی شرکت اپل در میان کاربران باشد.

اپل از سال 2017 فرایند همکاری با بسیاری از شرکت‌ها و فیلم سازان برجسته را شروع کرد تا از آن طریق محتوای دیجیتالی اختصاصی خود را آماده عرضه به بازار کند. با این حال این شرکت تا به امروز برای عرضه محصولات دیجیتالی خود صبر کرده بود. سرویس دیجیتالی اپل برای پخش محتوای ویدیویی قرار است همانند اپل موزیک به کاربران ارائه شود و تنها تفاوت آن با اپل موزیک به عرضه محتوای ویدیویی آن مربوط می‌شود.

اپل تصمیم دارد تا با ارائه این سرویس در میان کاربران اقدام به شروع رقابتی جدید با سرویس‌هایی نظیر نتفلیکس و Hulu کند. بر این اساس این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً در آوریل سال جاری میلادی (اواسط فروردین 98) فرایند عرضه این سرویس را به کاربران ارائه کند.

گفتنی است که این سرویس قرار است در تمامی دستگاه‌های شرکت اپل و همچنین دستگاه‌هایی که امکان اجرای سرویس‌های نرم افزاری این کمپانی را دارند قابل اجرا باشد. بر این اساس پیش‌بینی می‌شود که شرکت اپل این سرویس را از طریق نرم‌افزار آیتونز در سیستم عامل ویندوز و از طریق اپلیکیشنی خاص در سیستم عامل اندروید آماده عرضه کند.

گفتنی است که اپل تا پیش از این نیز بخشی از اطلاعات مربوط به محصولات معرفی شده در جریان رویدادهای خود را از طریق دعوت‌نامه رویداد فاش کرده است. بر این اساس شرکت اپل با ارائه دعوت نامه جدید، معرفی این سرویس را تأیید کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location