سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 یکی از مواردی که نرم افزار آیتونز در مک می‌تواند به کاربران ارائه دهد؛ نمایش همیشگی مینی پلیر آن در بخش بالای هر یک از پنجره‌ها است.

کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند به صورت سریع به اطلاعات موسیقی در حال پخش دسترسی داشته باشند و دیگر نیازی به باز کردن پنجره آیتونز برای مدیریت موسیقی‌ها و محتوای صوتی در حال پخش نداشته باشند. موسیقی‌های در حال پخش در نوار بالایی خر یک از پنجره‌ها نشان داده می‌شود و دیگر محو نمی‌شود و می‌توانید در هر لحظه به موسیقی در حال پخش دسترسی داشته باشید و به صورت سریع و هوشمندانه‌تر موسیقی‌ها را کنترل کنید.

این قابلیت در حالی پخش شده است که کاربران می‌توانند از طریق کیبورد کامپیوترهای مک نیز به دکمه‌های میان بر یا شورت کات نیز دسترسی داشته باشند و به صورت سریع و کامل آهنگ‌ها را مدیریت کنند. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق انتقال نشان گر ماوس به سمت مینی پلیر تمامی اطلاعات مورد نظر خود را تغییر دهند و به صورت سریع آهنگ‌های قبلی یا بعدی در پلی لیست را به اجر دربیاورند. این قابلیت همچنین باعث می‌شود تا برای قطع و وصل کردن آهنگ در حال پخش دیگر نیازی به کلیک روی پلیر بخش بالایی یا مراجعه به داک مک او اس نداشته باشند. 

تنظیم مینی پلیر آیتونز در بالای تمام پنجره‌های مک

 روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است چند قدم ساده را در نرم افزار آیتونز انجام دهید تا همیشه به اطلاعات موسیقی در حال پخش در نرم افزار یاد شده دسترسی داشته باشید.

  • 1.مطمئن شوید که نرم افزار آیتونز باز شده است و روی پنجره اصلی و حالت عادی است.
  • 2.روی آیتونز در بخش منو بار کلیک کنید و سپس به بخش Preferences بروید
  • 3.در بخش تنظیمات آیتونز به بخش Advanced بروید
  • 4.گزینه Keep MiniPlayer on top of all other windows را تیک بزنید تا آیتونز همیشه روی پنجره‌ها باقی بماند

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location