سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپیک گیمز به تازگی اعلام کرده که در توسعه آپدیت بعدی فورتنایت تصمیم به ارائه امکان بازگشت از خرید را به کاربران ارائه می‌دهد.

اپیک گیمز اعلام کرده بود که تعداد زیادی از کاربران به دلیل نارضایتی از خریدهای اشتباه در این بازی اعتراض‌هایی را به شرکت توسعه دهنده مطرح کرده بودند. بر این اساس، شرکت اپیک گیمز تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و در توسعه آپدیت‌های بعدی امکان دسترسی به بازگشت از خرید را به کاربران ارائه دهد.

این امکان به زبان انگلیسی Undo Purchase نام‌گذاری شده است و به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا از آن طریق بدون هیچ محدودیتی کاربران بتوانند به موارد بهینه خریداری شده دسترسی داشته باشند. دکمه بازگشت از خرید باعث می‌شود تا در صورت ثبت خرید اشتباه یک قابلیت، اسکین یا سلاح کاربران بتوانند آن را بازگردانده و معادل آن هزینه مورد نظر را در شارژ حساب کاربری خود دریافت کنند.

این مسئله باعث می‌شود تا میزان رضایت کاربران از این بازی آنلاین افزایش پیدا کند. بر این اساس اپیک گیمز امید دارد تا بتواند از این طریق تعداد بیشتری از گیمرهای مختلف را به این بازی جذب کند. گفتنی است که اجرای بازی فورتنایت نیاز به پرداخت خاص برای موارد گوناگون ارائه شده در بخش استور این بازی دارد و کاربران از این طریق می‌توانند اسکین ها، سلاح‌ها و موارد دیگر را خریداری کرده و از اجرای آن‌ها در کنسول بازی، دستگاه‌های همراه و کامپیوترهای شخصی خود لذت ببرند.

گفتنی است که برای خرید بازی به‌صورت آنلاین کاربران نیاز به خرید گیفت کارت خاص سرویس در اختیار خود کرده و با شارژ حساب کاربری خود اقدام به تهیه موارد گوناگون در بازی یاد شده کنند. علاوه بر این اجرای این بازی به‌صورت آنلاین مستلزم اجرای بازی به‌صورت قانونی و بااتصال اینترنت پر سرعت است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location