سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شایعات تائید نشده اخیر عرضه آیپد 7 با سایز 10.2 را تائید کرده‌اند و اعلام کرده‌اند که این محصول قرار است به زودی آماده عرضه به بازار شود.

حساب کاربری CoinX در شبکه اجتماعی توییتر به تازگی اعلام کرده که اپل تصمیم دارد تا نسل هفتم آیپد خود را با سایز 10.2 اینچ آماده عرضه به بازار کند. این محصول شباهت زیادی به آیپد پرو دارد با این حال پسوند «پرو» از بخش نام گذاری آن حذف شده است و قرار است به عنوان یک آیپد عادی از طرف شرکت اپل آماده عرضه به بازار شود.

شایعات منتشر شده توسط حساب کاربری یاد شده معمولاً به حقیقت می‌پیوندند و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران و تحلیلگران حوزه محصولات اپل به صحت این ادعا تکیه کنند. علاوه بر این، بسیاری از خبرگزاری‌های فعال در حوزه محصولات الکترونیکی نیز شایعه منتشر شده توسط حساب کاربری CoinX در توییتر را در بخش خبری خود پوشش داده‌اند. مجموع این مسائل می‌تواند نشانه‌ای تلاش این شرکت برای تولید و عرضه آیپد نسل جدید با اندازه 10.2 اینچ به حساب آید.

گفتنی است که شرکت اپل اولین کنفرانس خود در سال 2019 را در تاریخ 5 فروردین 98 معادل 25 مارس 2019 برگزار می‌کند. این کنفرانس که در سال استیو جابز در اپل پارک برگزار می‌شود قرار است محلی برای رونمایی از آیپد نسل 7 آیپد مینی نسل 5 و آیپاد تاچ نسل جدید باشد. علاوه بر این شایعات، بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در سال 2019 تصمیم دارد تا سرویس دیجیتالی خود درزمینهٔ نمایش محتوای دیجیتالی را آماده عرضه به کاربران کند. این سرویس که در جریان کنفرانس یاد شده معرفی می‌شود، در ماه آوریل 2019 آماده عرضه به تمامی کاربران می‌شود و کاربران می‌توانند با خرید اشتراک خاص، به سرویس و محتوای آن دسترسی داشته باشند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location