سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های منتشر شده از شرکت‌های عضو زنجیره تأمین شرکت اپل و تولید کننده انبوه محصولات این کمپانی حاکی از آن است که این کمپانی فرایند تولید انبوه ایرپاد 2 و سری آیپد 2019 را آغاز کرده است.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری تایوانی دیجی تایمز شرکت اپل از همین حالا سفارش تولید انبوه ایرپاد 2 و آیپد نسل 7 به همراه آیپد مینی 5 را به کارخانه‌های چینی تولید کننده محصولات اصلی داده است و در آینده نزدیک قرار است آن را آماده عرضه به بازار کند.

شرکت اپل همانند سالیان گذشته تولید انبوه این محصول را به کارخانه‌های چینی واگذار کرده است. بر این اساس این کمپانی تصمیم دارد تا در روز 5 فروردین (معادل 25 مارس 2019) از این محصولات در جریان اولین کنفرانس خود در سال جاری میلادی رونمایی کند.

بر اساس بررسی‌های پیشین، شرکت اپل تصمیم دارد تا در جریان رویداد یاد شده دسته کم از 4 محصول سخت افزاری جدید، شامل ایرپاد 2، آیپد نسل 7، آیپد مینی 5 و آیپاد تاچ نسل 7 رونمایی کند. این محصولات از لحاظ سخت افزاری قرار است تحت بهینه سازی‌های متعددی قرار گیرند. با این حال تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که اپل تغییرات ظاهری زیادی را در این محصولات اعمال نمی‌کند و آن‌ها را با همان ظاهر قبلی آماده عرضه به بازار می‌کند.

با وجود این شایعات، برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در جریان رویداد یاد شده از آیپد نسل 7 با قابلیت پشتیبانی از فیس آیدی آماده عرضه می‌شود. بر این اساس اپل تصمیمی برای عدم تغییر طراحی ظاهری این محصول در سال جدید ندارد.

گفتنی است که در جریان کنفرانس 5 فروردین 98 اپل دست کم از دو سرویس نرم افزاری برای پخش محتوای ویدیویی و مجله‌های اینترنتی به صورت دیجیتالی رونمایی می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location