سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی بتای جدید مک او اس موهاوای 1014.4 را آماده انتشار کرده است و حالا بررسی‌هایی که توسعه دهندگان و کاربران از آن انجام داده‌اند حاکی از آن است که اپلیکیشن Apple News مجهز به سرویس اجرای مجله‌های اینترنتی شده است.

برخی از توسعه دهندگان نظیر Steve Troughton-Smith پس از انتشار این اطلاعات چندین اسکرین شات را ازبخش نوتیفیکیشن‌های اپل نیوز منتشر کرده‌اند که نشان دهنده ارائه اشتراک مجله‌های اینترنتی به صورت یکپارچه در سیستم عامل مک او اس و بخش مدیریت خبرها در اپلیکیشن Apple news است. بر اساس این اسکرین شات‌ها مشخص شده است که اپل در تاریخ انتشار شماره جدید هر مجله آن را از طریق نوتیفیکیشن به کاربر اعلام می‌کند و کاربر می‌تواند از آن طریق اقدام به مشاهده محتوای مجله یاد شده کند.

اپل از اواسط سال 2018 اقدام به خرید سرویس دیجیتالی تکسچر که در زمینه عرضه مجلات دیجیتالی در حال فعالیت بود کرد و در نتیجه آن تصمیم دارد تا محتوای جدیدی را به صورت دیجیتالی برای کاربران اختصاصی خود آماده عرضه کند. پس از برگزاری رویداد 5 فروردین 1398 اپل احتمالاً نسخه نهایی آی او اس 12.2 و مک او اس موهاوای 10.14.4 را آماده عرضه می‌کند و از آن طریق اقدام به عرضه مجلات و محتوای دیجیتالی به کاربران کند.

مجلاتی نظیر نشنال جئوگرافیک، نیوزویک و نیویورکر و تایم قرار است در از طریق این سرویس به صورت دیجیتالی در اختیار کاربران قرار گیرند و آن‌ها می‌توانند از طریق خرید گیفت کارت و کارت‌های اعتباری حساب خود را شارژ کرده و اقدام به دانلود و مشاهده محتوای یاد شده در دستگاه‌های مختلف تولید شده توسط شرکت اپل کنند.

گفتنی است که این سرویس روی اپل آیدی کاربران تنظیم می‌شود و پس از خرید اشتراک در تمامی دستگاه‌های تنظیم شده روی آن اپل ایدی قابل استفاده و مشاهده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location