سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 ایرپاد اپل یکی از بهترین و خاص‌ترین هندزفری‌های بلوتوثی است که تاکنون ساخته و آماده عرضه در بازار شده است. این مسئله را خود شرکت اپل نیز در زمان گزارش‌های مختلف تائید کرده و اعلام کرده که ایرپاد بیشترین درصد رضایت را در میان کاربران داشته است. در این میان، یکی از مشکلات مهم این محصول، ایرپاد گم شده است و معمولاً کاربران ایرپاد راست یا ایرپاد چپ را گم می‌کنند و این مسئله باعث دردسر بسیار زیادی می‌شود و عملاً دستگاه برای کار کند ناقص می‌شود.

در این میان دو راه حل مهم برای ایرپاد گم شده وجود دارد.که می‌توان از آن‌ها برای کامل کردن هر سه تکه ایرپاد بی‌سیم اپل استفاده کرد و برای بار دیگر ایرپادها را به حالت اولیه بازگرداندن.

روش اول: پیدا کردن ایرپاد گم شده

  روش اول برای کامل کردن ایرپاد گم شده، پیدا کردن آن است. برای پیدا کردن ایرپاد گم شده اگر مکان نزدیک آن را میدانید، برای مثال اگر آن را در خانه یا محیطی بسته گم کرده‌اید می‌توانید وارد Find My iPhone در آیفون خود شده و روی گزینه AirPods کلیک کنید. پس از انجام این کار می‌توانید صدایی مشخص را پخش کند. صدای پخش شده از ایرپاد می‌تواند در محیط بسته به راحتی قابل شناسایی باشد و از آن طریق بتوانید ایرپاد گم شده را پیدا کنید.

روش دوم: خرید ایرپاد تک

  اگر ایرپاد گم شده خود را پیدا نکردید، می‌توانید به راحتی از طریق خرید ایرپاد تک مشکل خود را برطرف کنید و به راحتی از دستگاهتان برای بار دیگر استفاده کنید. شما می‌توانید ایرپاد راست یا ایرپاد چپ را به صورت جداگانه از فروشگاه اینترنتی اِن آی سی اقدام به تکمیل هر سه تکه هندزفری در اختیارتان کنید و به صورت بهینه از آن استفاده کنید. ایرپاد تک به راحتی با کیس‌های دیگر سازگار می‌شود و سریع می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

سلام من ایرپادم با جعبه اش و دوتا هندزفری داخلش همش گم شده و تو فایند ما ایفونم هم وقتی میزنم نیستش و نشون نمیده کجاست

  Attachments
  1. Arashk sz
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location