سبد خرید خالی‌ست.
جدیدترین آمار فروش اپل، سرنوشت تیم کوک در گرو موفقیت محصولات ۲۰۱۴
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

چند روز پیش اپل امار فروش خود را در فصل اول سال ۲۰۱۴ را اعلام کرد. این آمار مربوط فروش محصولات از پاییز گذشته تا پایان تعطیلات سال نو 2014 است. بر اساس این گزارش اپل در این دوره زمانی موفق به فروش 51 میلیون آی فون، 26 میلیون ای پد و درآمدی برابر با 57.6 میلیارد دلار شده، که خود رکوردی جدید برای اپل است.

ریز در آمد و فروش به شرح زیر است:

  • کل درآمد: 57.6 میلیون دلار

  • تعداد آیفون : 51 میلیون

  • تعداد آی پد : 26 میلیون

  • تعداد مک : 4.8 میلیون

فروش اپل رد فصل اول ۲۰۱۴

تیم کوک در ادامه این گزارش نیز گفته:

ما از این رکورد جدید فروش ای فون و ایپد بسیار خورسندیم، همچنین از فروش بالای مک و ای تونز ، نرم افزار ها و خدمات. ما بهترین، پای بند ترین، راضی ترین و وفادارترین مشتریان را داریم و به آنها عشق می ورزیم. ما همچنان تلاش میکنیم و بر روی آینده سرمایه گذاری میکنیم تا خدمات و محصولاتمان را هرروز بهتر کنیم .

آمار فروش تعطیلات اپل

تیم کوک پس از گزارش مالی سال گذشته درباره ی ای فون ۵ سی و ایپاد تاچ اظهاراتی داشته. از جمله اینکه ایفون ۵ سی آنچنان که اپل انتظار داشته فروش نرفته، با این که اپل در تعطیلات ۵۱ میلیون ای فون فروخته اما فروش این مدل اپل را راضی نکرده و یا اینکه فروش ایپاد تاچ در سال گذشته به نصف کاهش یافته و اینها برای اپل تجربیاتی بسیار مهم هستند.

آخرین آمار فروش اپل

در عین حال  تیم کوک در مصاحبه ای دیگر درباره ی محصولات ۲۰۱۴ رسما اعلام کرده که، اپل برای تولید محصولات جدید با هیچ مشکلی رو برو نیست و همچنان شرکتی رو به رشد و در حال بزرگتر شدن است. این کفته های کوک با افزایش سفر کاربران از ای او اس های قدیمی به ای اوس جدید اپل یعنی ای او اس ۷ همراه است.

آخرین آمار فروش اپل

شاید امسال سالی سرنوشت ساز برای اپل و علی الخصوص برای شخص تیم کوک باشد. با گذشت یک سال و اندی از معرفی تیم کوک به عنوان رهبر اپل و اقدامات،موفقیت ها و شکست های وی مسلما امسال و محصولاتی که در سال ۲۰۱۴ ارایه خواهند شد، بر قبول تیم کوک به عنوان جانشین استیو جابز از طرف مشتریان اپل بسیار تاثیرگذار خواهد بود. اقبال کاربران قدیمی اپل و کاربران جدید به محصولات ۲۰۱۴ شرکت، می تواند تایین کننده ی سکویی برای ثبات و پرتاپ اپل به اینده ای روشن و یا سقوط و بی اعتمادی نسبت به آن باشد. شاید بتوان به جدیت گفت نتایج فروش امسال اپل، می تواند تیم کوک را برای جانشینی استیو جابز فردی لایق و یا جانشینی نا لایق معرفی کند.

با تمام این تفاسیر شما درباره ی اینده اپل چه فکر میکنید؟ ایا اپل همچنان رو به رشدو پیشرفت است؟ ایا تیم کوک رهبر و جانشینی مناسب به جای استیو است ؟ ایا اپل از ایده های اولیه خود دور شده یا آنها را به سطحی جدید ارتقا داده؟

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

3 کامنت

خوب به نظر من اصلا لازم نیست دنبال جانشین جابز گشت. اون یه طرز فکر داشت کوک یه طرز فکر دیگه! اگه جابز بود مطمئن نیستم اپل به گوشی های با صفحه بزرگتر یا آیپد مینی به این راحتی ها تن در می داد. هر چند خود جابز هم هر چند وقتی از مواضع خودش عقب نشینی...

خوب به نظر من اصلا لازم نیست دنبال جانشین جابز گشت. اون یه طرز فکر داشت کوک یه طرز فکر دیگه! اگه جابز بود مطمئن نیستم اپل به گوشی های با صفحه بزرگتر یا آیپد مینی به این راحتی ها تن در می داد. هر چند خود جابز هم هر چند وقتی از مواضع خودش عقب نشینی می کرد!
در ضمن در جمله آخر لطفا "سطح" و "ارتقا" را اصلاح فرمایید. بالاخره باید زبان فارسی را هم پاس بداریم.

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. حامد - مدیر انجمن

  Attachments
  1. ابوذر

ولی من فکر میکنم وقتی در یک زمان مدیران اپل حتی استیو رو از سر جاش برداشتند، اگر تیم کوک قدم های محکمتر و موفقتری بر تداره مجبوره با حقوق میلیارد دلاریش خداحافظی کنه.
حالا که به اعتراف خودش 2 پروژه از 4پروژه اش موفقیت لازم رو نداشته(ای فون 5 سی و...

ولی من فکر میکنم وقتی در یک زمان مدیران اپل حتی استیو رو از سر جاش برداشتند، اگر تیم کوک قدم های محکمتر و موفقتری بر تداره مجبوره با حقوق میلیارد دلاریش خداحافظی کنه.
حالا که به اعتراف خودش 2 پروژه از 4پروژه اش موفقیت لازم رو نداشته(ای فون 5 سی و ایپاد تاچ در مقابل ای فون 5 اس و ایپد ایر) اما از نظر نرم افزاری موفق بوده و تونسته پیشرو و ای او اس 7 رو ارایه کنه میشه گفت بر لبه ی تیغ ایستاده.

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. ابوذر
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location