سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 روند بررسی پروند قانونی میان کوالکام و اپل در حال بررسی و انجام است و حالا در جریان جلسه جدید رسیدگی به پرونده این دادگاه مهندس سابق شرکت اپل ادعای نقض پتنت کوالکام به صورت خودخواسته را رد کرده است.

Arjuna Siva اعلام کرده که در زمان همکاری با شرکت اپل این کار را به صورت خودخواسته انجام نداده است. او در شهادت خود در داده اعلام کرده که در سال 2011 از طرف شرکت اپل مأمور رایزنی برای استفاده از این پتنت و خرید حق استفاده از آن در دستگاه‌های مختلف بوده است. وی همچنین اعلام کرده که در استفاده غیرقانونی از این پتنت در آیفون‌ها نقشی نداشته است با این حال ایده‌هایی را برای بهبود فرایند بوت آپ آیفون‌ها به کار گرفته است که شباهت زیادی با ایده‌های به ثبت رسیده شرکت کوالکام داشته‌اند. Arjuna Siva طی شاهدت خود اعلام کرد که استفاده از این ایده‌ها در اپل حتی پیش از به ثبت رساندن آن‌ها توسط کوالکام صورت گرفته است و این مسئله باعث نقض پتنت‌های اختصاصی کوالکام نشده است.

کوالکام تا پیش از این به دلیل نقض سه پتنت به دنبال باز کردن پرونده‌های حقوقی مختلف علیه شرکت اپل بود که در نهایت توانست در کشور آلمان، چین و امریکافروش و عرضه محصولات این شرکت را محدود کند. این شرکت در آخرین دادگاه مربوط به رسیدگی به پرونده پتنت‌های خود اعلام کرده که اپل حق استفاده از سه اختراع کوالکام را پرداخت نکرده است و به صورت غیرقانونی اقدام به استفاده از آن‌ها در دستگاه‌هایی نظیر آیفون کرده است.

اپل در نهایت در جلسه پیشین دادگاه اعلام کرده بود که این نقض یکی از این پتنت‌ها به Arjuna Siva مهندس سابق این شرکت باز می‌گردد که حالا ادعای دو طرف دعوا از طرف او رد شده است.

گفتنی است که Arjuna Siva مدت‌ها است که از شرکت اپل جدا شده و با شرکت گوگل درزمینهٔ توسعه ایده‌های گوناگون همکاری می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location