سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل از چند ساعت پیش اقدام به عرضه پنجمین بتای آی او اس 12.2 برای توسعه دهندگان و کاربران عمومی کرده است.

افرادی که از طریق کارت‌های اعتباری نظیر مستر کارت اقدام به خرید اکانت 99 دلاری توسعه دهندگان شرکت اپل کرده‌اند از همین حالا می‌توانند به این نسخه به همراه کیت توسعه دهندگان ارائه شده برای آن دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، کاربران عادی نیز با عضویت در بخش تست کنندگان محصولات نرم افزاری اپل و ارائه اپل آیدی خود در بخش اختصاصی تست کنندگان در وب سایت اپل می‌توانند به آی او اس 12.2 در نسخه بتای جدید دسترسی داشته باشند.

در این آپدیت جدید از سیستم عامل همراه شرکت اپل همانند نسخه‌های بتای پیشین قابلیت‌هایی نظیر دسترسی به خبرها و مجلات در زبان انگلیسی و فرانسه برای کاربران کانادایی آماده عرضه شده است. بنابراین کاربرانی که اقدام به ساخت اپل آیدی کانادایی کرده‌اند می‌توانند به دو زبان مختلف خبرهای منتشر شده در بخش Apple News را مشاهده کنند.

علاوه بر موارد فوق، شرکت اپل مشکلات مربوط به فیس تایم و همچنین انیموجی‌های جدید را برطرف کرده است و کاربران با نصب نسخه بتای جدید می‌توانند به این قابلیت‌ها به صورت بهینه‌تر دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که کنفرانس بهاری شرکت اپل قرار است در روز 5 فروردین 97 برگزار شود و بر این اساس کاربران به احتمال زیاد می‌توانند یک روز پس از این رویداد به نسخه عمومی و نهایی این سیستم عامل دسترسی داشته باشند. بنابراین به کاربران توصیه می‌شود تا زمان عرضه نسخه نهایی این محصول صبر کنند و از دانلود نسخه‌های بتای آن خودداری کنند.

گفتنی است که نسخه نهایی این آپدیت به احتمال زیاد شامل امکان استفاده از ایرپاور شرکت اپل به همراه نسخه نهایی آن در کنار پشتیبانی از سرویس پخش محتوای ویدیویی نیز باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location