سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 بدون شک طراحی هندزفری شرکت اپل یا همان ایرپاد بسیار منحصر به فرد و ویژه است تا بهترین کارآمد را به عنوان یک هندزفری بلوتوثی را داشته باشد. عدم وجود ارتباط سیمی در کنار عمر باتری بسیار مناسب باعث شده تا ایرپاد بهترین هندزفری بی‌سیم در حال حاضر باشد که نتوان هیچ معادل کارآمد و با کیفیتی برای آن در نظر گرفت.در این میان، برخی از کاربران در برخی از مواقع با مشکلاتی نظیر عدم شارژ دهی یا مشکل باتری ایرپاد مواجه می‌شوند که بسیار ناخوشایند و آزار دهنده است.

به طور کل، نحوه کارکرد باتری به کیس ایرپاد مربوط می‌شود. کیس ایرپاد یک ابزار برای برقراری ارتباط ایرپاد راست و ایرپاد چپ با دستگاه در حال استفاده شما است و از طرف دیگر یک پاور بانک کوچک و مکانی برای شارژ هر دو گوشی به حساب میاید. بنابراین، ریشه اغلب مشکل باتری ایرپاد به کیس آن ربط پیدا می‌کند.

در ادامه 4 روش را برای رفع مشکل باتری ایرپاد معرفی خواهیم کرد که به احتمال زیادی باعث افزایش عمر کارکرد ایرپادها می‌شود.

روش اول: ریست کردن کیس ایرپاد

ریست کردن کیس ایرپاد در بسیاری مواقع مشکل باتری ایرپاد را برطرف می‌کند. برای این کار کافی است هر دو گوش چپ و راست را در کیس قرار دهید و برای مدت 30 ثانیه دکمه پشت کیس را نگه دارید تا دکمه آن به رنگ کهربایی درآید. این کار را برای سه تا چهار بار تکرار کنید تا در نهایت دستگاه به طور کامل ریست شود. پس از انجام این کار نیاز به اتصال دوباره ایرپاد به آیفون یا مک خواهید داشت.

روش دوم: خالی کردن شارژ ایرپاد چپ، راست و کیس

خالی کردن کامل شارژ باتری‌های لیتیومی معمولاً به عمر کارکرد آن‌ها ضربه میزند. با این حال اگر باتری ایرپاد برای مدتی بسیار کوتاه دوام می‌آورد می‌توانید با خالی کردن شارژ هر سه تکه ایرپاد و یک شارژ کامل طولانی مدت شانس خود برای رفع مشکل آن را امتحان کنید. برای این کار، ایرپادها را از کیس درآورید و به طور مداوم آهنگ پخش کنید تا باتری آن‌ها تمام شود. پس از اتمام شارژ باتری آن‌ها را داخل کیس بگذارید و پس از شارژ دوباره این کار راه انجام دهید تا شارژ دستگاه به طور کامل تخلیه شود.

برای ادامه این مطلب به قسمت دوم حل مشکل باتری ایرپاد مراجعه کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location