سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 یکی از مواردی که کاربران در زمان استفاده از کامپیوترهای شخصی را با گمراهی بسیار زیادی مواجه می‌کند، امکان نمایش تاریخ به صورت متفاوت است..

کامپیوترهای شخصی در زمینه نمایش ساعت، می‌توانند آن را به صورت بیست و چهار ساعته یا به صورت دوازده ساعته نشان دهند. نمایش ساعت به صورت بیست و چهار ساعته برای برخی از کاربران بسیار ناخوشایند و گمراه کننده است و از طرف دیگر برخی از کاربران عنوان AM و PM را در نحوه نمایش دوازده ساعته گم می‌کنند.

در بحث نمایش تاریخ نیز کشورهای غربی معمولاً ابتدا ماه را نشان می‌دهند و پس از آن روز و سال را نشان می‌دهند که این مسئله باعث ایجاد اشتباه‌های زیادی برای کاربران ایرانی می‌شود. کاربران ایرانی همانند بسیاری از کشورهای دیگر تاریخ را به ترتیب روز، ماه و سال می‌خوانند که این مسئله در کامپیوترهای مبتنی بر مک او اس ممکن است باعث ایجاد مشکلات مختلف نیز می‌شود.

بر این اساس کاربران می‌توانند با یک تغییر کوچک در بخش تنظیمات سیستم عامل مک او اس این مشکل را برطرف کرده و تاریخ و زمان نشان داده شده در سیستم عامل را به طور کامل شخصی‌سازی کنند تا دیگر با مشکلات ذکر شده مواجه نشوند. 

شخصی‌سازی تاریخ و زمان در مک

 روش انجام این کار بسیار آسان است و برای تغییر و شخصی‌سازی نحوه نمایش ساعت و تاریخ کافی است موارد زیر را در سیستم عامل دستگاه انجام دهید تا دیگر با اشتباه‌های متعدد مواجه نشوید.

  • 1.منوی اپل را در بخش بالا سمت چپ را باز کنید
  • 2.در این منو، وارد بخش تنظیمات اصلی سیستم عامل یا همان System Preferences شوید
  • 3.در این بخش وارد زیر شاخه Language & Region برای بررسی تاریخ و زمان شوید
  • 4.در قدم بعدی گزینه Advanced را بزنید
  • 5.در قسمت بالای این پنجره می‌توانید ساعت و تاریخ را بر اساس آنچه مورد تشخیص خودتان است تغییر و شخصی‌سازی کنید تا دیگر با مشکلات مربوط به خواندن ساعت و تاریخ مواجه نشوید
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location