سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 در حالی که بسیاری از تحلیلگران از تلاش اپل برای تولید و عرضه نسخه دوم آیفون ویژه با عنوان آیفون اس ای 2 خبر می‌دهند، برخی از گزارش‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل تولید و عرضه این محصول را متوقف کرده است.

تحلیلگران اخیراً در گزارش‌های خود به این باور رسیده‌اند که آیفون اس ای 2 می‌تواند باعث رونق گرفتن دوباره فروش تلفن‌های هوشمند آیفون در بازار جهانی شود چرا که این تلفن هوشمند ارزان‌ترین محصول در نوع خود است که شرکت اپل آن را تولید و عرضه می‌کند؛ با این حال بررسی‌های اخیر نشان داده است که شرکت اپل تمایلی برای تولید و عرضه آیفون اس ای 2 ندارد و همچنان تصمیم به تولید و عرضه 3 مدل آیفون در سال 2019 دارد.

شایعات گذشته حاکی از آ« بودند که اپل در سال 2018 تصمیم به تولید و عرضه آیفون اس ای 2 دارد با این حال شرکت اپل حتی پس از پایان یافتن این سال نیز اقدام به معرفی چنین محصولی در بازار جهانی نکرد. اپل امید دارد تا با تولید محصولی مشابه نظیر آیپاد تاچ نسل 7 برای بار دیگر به عرضه محصولات ارزان قیمت بازگردد و بتواند میزان فروش زیادی را در بازار جهانی تجربه کند.

گفتنی است که اپل از سه ماهه پایانی سال 2018 میلادی با مشکلاتی پیچیده در زمینه فروش و عرضه تلفن‌های هوشمند آیفون مواجه شده است که این مسئله به طور مشخص به قیمت بالا و افزایش سالیانه این محصولات در بازار جهانی مربوط است. اپل حتی با تولید آیفون XR به عنوان نسخه‌ای ارزان قیمت‌تر از آیفون‌های مدرن در بسیاری از بازارهای جهان نظیر بازار کشور چین که یکی از مهم‌ترین بخشی‌های تجارت تلفن‌های هوشمند و محصولات الکترونیکی به حساب میاید موفق عمل نکرده است و میزان فروش قابل توجهی را در چین تجربه نکرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location