سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 یکی از سناتورهای آمریکا که برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ثبت نام کرده است به تازگی ضمن انتقاد از محدودیت‌های اپ استور اعلام کرده که شرکت‌هایی نظیر اپل نباید برای عرضه محصولات دیجیتالی مختلف به کاربران سیاست‌های انحصارطلبانه را در نظر بگیرند.

الیزابت وارن که در حال حاضر یکی از رقبای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 به شمار می‌رود اعلام کرده که سیاست‌های انحصارطلبانه اپل باعث شده تا بسیاری از شرکت‌ها و استارت آپ های ارائه دهنده محصولات دیجیتالی با مشکلاتی متعدد مواجه شوند. وی در نهایت ضمن تأکید بر درآمد 25 میلیارد دلاری اپل از فروش محصولات دیجیتالی در اپ استور اعلام کرده که اپل نباید اجازه‌ای در زمینه کنترل کامل روی نحوه کارکرد کاربران از محصولاتش داشته باشد و اپ استور را به صورت کامل در اختیار خود نگه دارد.

گفته‌های وارن به احتمال خیلی زیاد به محدودیت‌هایی که اخیراً برای توسعه دهندگان و کاربران ایرانی ایجاد شده است ربطی ندارد؛ با این حال انتقاد او از سیاست‌های انحصارطلبانه اپل نشان از آن دارد که بسیاری از افراد در آمریکا و کشورهای دیگر نیز با سیاست‌هایی که اپل برای ارائه محصولات دیجیتالی و اپلیکیشن‌ها پیش گرفته موافق نیستند و تصمیم دارند تا از طریق روش‌های قانونی اقدام به برطرف کردن محدودیت‌های یاد شده کنند.

گفتنی است که شرکت اپل از دو هفته پیش امکان استفاده از برخی از اپلیکیشن‌های مبتنی بر مجوز انترپرایز را به خاطر مبارزه با اپلیکیشن‌های غیر قانونی و مود شده برای آیفون‌ها و آیپدها مسدود کرد که این مسئله باعث شد تا کاربران ایرانی با مشکلات بسیار زیادی مواجه شوند. اپلیکیشن‌های ایرانی از سال 96 و مشخصاً پس از حذف از اپ استور به خاطر تحریم‌های مختلف از طریق مجوز انترپرایز خدمات خود را به کاربران ارسال می‌کردند که پس از این رویداد با محدودیت‌های بیشتری مواجه شده‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location