سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی با وزارت فناوری اطلاعات هند در زمینه تولید انبوه آیفون پرچم‌دار به نتیجه رسیده است و قرار است این محصولات برای اولین بار در هند آماده تولید شوند.

شرکت اپل تصمیم دارد از این پس وظیفه تولید انبوه مهم‌ترین محصولات خود که شامل نسخه‌های پرچم‌دار آیفون‌ها می‌شود را به کارخانه ویسترون واگذار کند و از این پس این تلفن‌های هوشمند را در این کشور اسمبل کند. تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که شرکت اپل به دلیل محدودیت‌های ایجاد شده به خاطر همکاری با کارخانه فاکس‌کان چین تصمیم دارد تا از این پس فرایند تولید تلفن‌های هوشمند و احتمالاً محصولات دیگر خود را از چین خارج کند و در کشورهای دیگر نظیر هند محصولاتش را تولید و عرضه کند.

دولت آمریکا به تازگی به خاطر جنگ تجاری با چین محدودیت‌های ویژه‌ای را برای شرکت‌های آمریکایی در نظر گرفته است. اپل نیز تا پیش از این وظیفه تولید محصولات خود را اغلب به فاکس‌کان و پگاترون می‌داد که این محدودیت باعث شده تا اپل تصمیم به خروج خط تولید محصولات خود از این کشور بگیرد. دولت آمریکا اعلام کرده که محصولات تولید شده در چین برای ورود به خاک آمریکا باید مالیات بیشتری را پرداخت کنند که این مسئله به تجارت شرکت اپل و دیگر کمپانی‌های فعال در حوزه عرضه محصولات الکترونیکی ضربه زیادی میزند.

گفتنی است که شرکت اپل تا پیش از این نیز فرایند تولید انبوه آیفون اس ای و نسخه‌های جدید آیفون 6 پلاس را به کارخانه‌های هندی نظیر ویسترون داده بود و حالا این کمپانی برای رفع محدودیت‌های مالیاتی در نظر گرفته شده اخیر تصمیم به افزایش همکاری خود با کارخانه‌های هندی گرفته است. بر این اساس پیش بینی می‌شود که آیفون پرچم‌دار امسال در کارخانه‌های هندی آماده تولید و عرضه شوند و در قسمت پشتی آنها نیز عبارت Assembled in India حک شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location