سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

یکی از خصوصیاتی که اپل در توسعه سیستم عامل‌های خود در نظر گرفته است، امکان تایپ لوگوی اپل در متن‌های مختلف است. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند لوگوی اپل را در هر متنی قرار دهند و جلوه ویژه را به متن‌ها بدهند.

البته باید در نظر داشت که این لوگو تنها در دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل قابل تایپ و مشاهده است. بر این اساس اگر این لوگو را برای افرادی که دستگاه‌های دیگر مبتنی بر سیستم عامل دیگر نظیر ویندوز، لینوکس و اندروید دارند دیگر نمی‌توانند این متن را مشاهده کنند و آن را به صورت یک باکس تو خالی خواهند دید و نمی‌توانند محتوای آن را مشاهده کنند. در حقیقت این مسئله و استفاده از لوگوی اپل به صورت اختصاصی محدود به دستگاه‌های تاولید شده توسط این شرکت خواهد بود و در یونیکد مورد استفاده توسط دیگر شرکت‌ها ارائه نشده است. با این حال کاربران می‌توانند از طریق این لوگو دیگر نام اپل را تایپ نکنند. لوگوی اپل علاوه بر دستگاه‌های مک در دستگاه‌های همراه مبتنی بر آی او اس نظیر آیپد و آیفون نیز قابل رؤیت است و کاربران می‌توانند این محتوا را به کاربران دیگر یا در نوشته‌های گوناگون خود مورد استفاده قرار دهند. 

تایپ کردن لوگوی اپل در مک 

 روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است چند دکمه ترکیبی را در هرجایی که می‌توانید تایپ کنید وارد کنید:

برای تایپ کردن لوگوی اپل در مک، می‌توانید دکمه‌های ترکیبی option + shift + K را فشار دهید و لوگوی اپلرا به دست آورید.

البته شما می‌توانید از طریق System Preferences → Keyboard → Text → + اقدام به ایجاد یک میان بر و دکمه ترکیبی جایگزین در دستگاه‌های خود کنند و برای استفاده از آن روند آسان‌تری را طی کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location