سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 بررسی‌های آماری اخیر نشان داده است که در بین سال 2017 تا 2019 نزدیک به 15 میلیون کاربر حساب خود را به دلیل مسائل امنیتی در فیس بوک بسته‌اند؛ اما همین کاربران برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی به اینستاگرام مهاجرت کرده‌اند.

از اوایل سال 2017 موج عظیمی از اعتراض‌ها نسبت به فیس بوک و فعالیت این شرکت در زمینه جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران از طریق وب منتشر شد. در این میان حتی مارک زاکربرگ مجبور شد تا برای ارائه توضیحات در مورد فعالیت شرکت تأسیس شده توسط خودش در کنگره آمریکا حضور پیدا کند و به سؤالات نمایندگان پاسخ دهد. در این میان مشخص شده است که این موج باعث شده تا 15 میلیون کاربر تمایل خود را برای استفاده از فیس بوک از دست بدهند و از این پس در شبکه‌های اجتماعی دیگر مهاجرت کنند.

البته این کاربران پس از بستن حساب کاربری خود در فیس بوک به ادامه فعالیت در اینستاگرام ادامه داده‌اند. جالب اینجا است که اینستاگرام نیز به خودی خود تحت امتیاز و سیاست‌های شرکت فیس بوک به فعالیت خود ادامه می‌دهد که این مسئله باعث می‌شود تا کاربران همچنان از خطرات معمول در زمینه جمع آوری اطلاعات خصوصی‌شان توسط فیس بوک در امان نباشند. بسیاری از کاربران هنوز به این باور نرسیده‌اند که فیس بوک گرداننده اصلی اینستاگرام است و همچنان این شبکه اجتماعی نیز می‌تواند اطلاعات شخصی کاربران را با همان کیفیت فیس بوک برباید.

گزارش جدید منتشر شده از طرف موسسه ادیسون حاکی از آن است که بیش از 80 درصد کاربرانی که اقدام به بستن حساب کاربری خود در فیس بوک می‌کنند بلافاصله فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز می‌کنند که این مسئله باعث می‌شود که فیس بوک همچنان بتواند به اطلاعات شخصی آن‌ها دسترسی داشته باشد و از آن‌ها برای نمایش هوشمندانه تبلیغات استفاده کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location