سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شایعات زیادی در مورد تلاش اپل در زمینه تولید و طراحی یک عینک واقعیت افزوده منتشر شده است و حالا اطلاعات جدید منتشر شده از یک پتنت نشان می‌دهد که عینک واقعیت افزوده اپل مجهز به یک بند هوشمند خواهد بود که قرار است در قسمت پشتی دستگاه قرار گیرد.

اپل در توضیح دو پتنت جداگانه نشان داده که در تلاش برای تولید یک دستگاه مبتنی بر واقعیت افزوده است که روی چشم کاربران را می‌گیرد و محتوای هوشمند را به صورت دیجیتالی به آن‌ها نشان می‌دهد و از طرف دیگر در قسمت پشتی سر به صورت هوشمندانه زاویه و سطح قرار گرفتن دستگاه روی چشمان را تنظیم می‌کند. این بند می‌تواند از طریق تشخیص میزان دمای سر، سطح قرار گیری و فشار عینک روی سر را به صورت ویژه تنظیم کند و از آن طریق بتواند در هر لحظه قرار گرفتن دستگاه روی سر را به صورت بهینه کنترل کند. گفتنی است که این پتنت در روز 31 اوت سال 2018 میلادی به ثبت رسیده است و کمپانی اپل تصمیم دارد تا از آن برای ساخت عینک هوشمند خود استفاده کند.

این مسئله باعث می‌شود تا ذهنیت بسیاری از افراد از ظاهر عینک واقعیت افزوده اپل به یک هدست مشابه با هلو لنز تغییر کند. تا پیش از این مایکروسافت با تولید هلو لنز توانسته بود توجه بسیار زیادی از بازار دستگاه‌های مرتبط با واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی را به خود جلب کند و حالا مشخص شده است که شرکت اپل نیز تصمیم دارد تا اولین محصول مبتنی بر واقعیت افزوده خود را با ظاهری مشابه با هلو لنز آماده عرضه کند.

این در حالی است که بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که عینک واقعیت افزوده اپل محصولی بهینه‌تر و کارآمدتر نسبت به گوگل گلس است که می‌تواند دنیای فناوری را به طرز قابل توجهی دگرگون سازد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location