سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به صورت پیش‌فرض آیفون‌ها را در چند رنگ محدود تولید می‌کند؛ با این حال یک کمپانی فرانسوی فعال در زمینه شخصی سازی تلفن‌های هوشمند نسخه ریفربیشد آیفون‌ها را بارنگ‌های متفاوتی آماده عرضه به بازار می‌کند.

این شرکت فرانسوی که در جریان کنفرانس جهانی موبایل اعلام حضور کرده، محصولاتی از شرکت‌های مختلف را با تغییراتی ویژه و منحصر به فرد آماده عرضه می‌کند. برای مثال آیفون‌های ریفربیشد و دسته دوم پس از تعمیر توسط این شرکت به صورت شخصی سازی شده بارنگ‌های ویژه نظیر سبز، آبی، تمشکی و زرد آماده عرضه می‌شوند.

این شرکت در بیشتر اوقات آیفون‌های قدیمی‌تر که نسخه‌های ریفربیشد بیشتری در بازار دارند را به این صورت شخصی سازی می‌کنند. به همین دلیل تعداد آیفون 6 و 7 شخصی سازی شده این شرکت نسبت به دیگر محصولات بیشتر است. شعار این شرکت عرضه محصولاتی «بهتر از ریفربیشد» است که باعث می‌شود تا کاربران و کسانی که تمایل به خرید تلفن‌های هوشمند آیفون به صورت ریفربیشد را دارند به خرید این دستگاه‌های شخصی سازی شده تشویق شوند. این شرکت اعلام کرده که پنل آلومینیومی پشت آیفون‌های ریفربیشد را باز می‌کند و رنگ جدیدی روی آن‌ها میزند و برای بار دیگر دستگاه‌ها را آماده استفاده توسط مصرف کننده نهایی می‌کند.

نام این کمپانی فرانسوی Remade است که در حال حاضر به صورت محدود و در برخی از کشورهای خاص جهان محصولات خود را آماده عرضه و فروش کرده است. البته بررسی‌های انجامشده حاکی از آن است که این محصولات با وجود ریفربیشد بودن، قیمت بیشتری از دستگاه‌های عادی و کاملاً سالم دارند که این مسئله به طور مشخص به کارهای شخصی سازی شده Remade در آن‌ها باز می‌گردد.

Remade اعلام کرده که برای فروش این محصولات اجازه‌های لازم را از شرکت اپل دریافت کرده است تا از آن طریق به صورت قانونی محصولاتی شخصی سازی شده را آماده عرضه به بازار کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location